Кандидат у президенти Прем'єр-Ліги Смалійчук викупив частку львівських "Карпат"

Кандидат у президенти Прем'єр-Ліги Смалійчук викупив частку львівських "Карпат"

Кандидат у президенти Прем'єр-Ліги Смалійчук викупив частку львівських "Карпат" ФК Карпати

Футбольний агент Олег Смалійчук, якого "Карпати" раніше висунули як кандидата в президенти УПЛ, викупив частку львівського клубу в Петра Димінського. Біснесмен володів клубом з 2001 року.

Про це першим написав у Твіттер спортивний журналіст Роман Бебех. Він зазначив, що представник Смалійчука тепер значиться серед кінцевих бенефіціарів клубу, натомість Димінський тепер стосунку до клубу не має. Пізніше цю інформацію підтвердили і в пресслужбі "Карпат".

Згідно з держреєстром Міністерства юстиції, частка прав Димінського складала 50%. Інші 50% належать компанії «Крисал Холдінгс ЛТД», діяльність якої у ЗМІ пов'язують з олігархом Ігорем Коломойським. Коломойський свою причетність до "Карпат" заперечив.

Що відомо:

  • Олег Смалійчук протягом двох років (з 2017 до 2019) був віцепрезидентом львівських "Карпат". Клуб у березні висунув його кандидатуру на вибори президента Української Прем'єр-Ліги. Вибори були перенесені на невизначений термін.
  • Петро Димінський володів "Карпатами" з 2001 року. З 2002 до 2006 року був народним депутатом. У 2017 році виїхав за кордон після ДТП, в результаті якого загинула жінка.
  • Карпати перебувають на останньому місці турнірної таблиці чемпіонату України.
Категорії
Легка атлетикаІншеКомандні види спортуЗимовий спортВодний спортБоксДзюдоФехтуванняБаскетболMMAКіберспортФормула 1Паралімпійський спортPress Start