На Київщині тривають роботи з облаштування укриттів у школах та садках

На Київщині тривають роботи з облаштування укриттів у школах та садках

На Київщині тривають роботи з облаштування укриттів у школах та садках
Фото: КОВА

В Обухівській громаді Київської області завершили ремонт укриття ще в одному дитячому садочку. Нині на території громади 80% закладів освіти мають укриття, ще 11% установ — використовують сховища, розташовані поряд. Це дає змогу проводити навчальний процес у форматі офлайн.

Про це повідомив голова Київської обласної військової адміністрації Олексій Кулеба.

укриття в садку
Фото: КОВА

За його словами, під час капітального ремонту підвального приміщення дитсадка облаштували вентиляцію та освітлення.

укриття
Фото: КОВА

У сховищі також є генератори, Wi-Fi, зручні меблі, запаси технічної й питної води, сухі пайки, медикаменти.

укриття
Фото: КОВА

Після облаштування бомбосховища 240 дошкільнят зможуть у новому році відвідувати заклад. Для дітей створені комфортні умови перебування в укритті у разі небезпеки.

Загалом, за даними КОВА, у навчальних установах Київщини вже облаштували 1085 сховищ. Це — 86% шкіл та садків області, які можуть працювати в очному або змішаному форматах.

Що відомо про укриття у навчальних закладах Київщини

Станом на початок вересня у Київській області відновили роботу 675 закладів дошкільної освіти. З них 602 заклади комунальної та 73 – приватної форм власності. Працюють в очному, змішаному форматах та дистанційно.

На початку 2023 року очільник КОВА Олексій Кулеба перевірив стан укриттів у Фастівському районі. Він також доручив представникам місцевої влади якнайшвидше відкрити ті садочки, що закриті через відсутність укриттів та облаштувати їх.

У грудні минулого року повідомлялося, що у Київській області сховища є в 895 школах і садочках. Там діти навчаються офлайн або у змішаному форматі.

Читайте також

507 шкіл Київщини повернулися до навчання після зимових канікул

На початок