"Говорити про форсування військами РФ Дніпра поблизу Херсона — передчасно" — Єрін

"Говорити про форсування військами РФ Дніпра поблизу Херсона — передчасно" — Єрін

"Говорити про форсування військами РФ Дніпра поблизу Херсона — передчасно" — Єрін
Фото: Суспільне Дніпро

Російські війська намагаються розвідувати ситуацію, щоб коригувати обстріли по населених пунктах та критичній інфраструктурі на правому березі Херсонщини. Проте говорити про форсування Дніпра передчасно. Про це в ефірі загальнонаціонального марафону заявив начальник українського Об'єднаного пресцентру сил оборони Таврійського напрямку Євген Єрін.

За його словами біля Херсона на одному з Потьомкінських островів намагалася висадитися російська ДРГ. Сили оборони їх виявили та знищили.

"Час від часу російські ДРГ намагаються пересуватись під прикриттям островів в дельті Дніпра та виставляти спостережні пости, невеличкі бази для можливої подальшої висадки. Сили оборони тримають ситуацію під контролем. Знищують ДРГ або змушують відступати", — сказав Євген Єрін.

Що відомо

  • Поблизу Херсона російська ДРГ намагалася висадитися на катері на один з так званих Потьомкінських островів на Дніпрі. Сили оборони його знищили.
  • На тимчасово окуповану територію Херсонської області прибуло поповнення російської армії. Солдати мають тільки стрілецьку зброю і не мають засобів захисту.
  • До міської лікарні тимчасово окупованої Нової Каховки щодня привозять поранених російських військових на вантажних та легкових автомобілях.

Читайте також

334 день війни: хроніка подій в Херсонській області

Читайте нас у Тelegram: Суспільне Херсон

Підписуйтесь на Суспільне Херсон у Viber

На початок