Три лікарні Хмельниччини отримали нові реанімобілі

Три лікарні Хмельниччини отримали нові реанімобілі

Три лікарні Хмельниччини отримали нові реанімобілі
Суспільне Хмельницький

Три нові реанімобілі придбали меценати для лікарень Хмельницької області. Авто класу "С" на базі Citroen Jumper отримали медики з Городка, Дунаєвець і Шепетівки, повідомляють кореспонденти Суспільного.

Фельдшер із медицини невідкладних станів Шепетівської багатопрофільної лікарні Вадим Хмелюк розповідає про нове авто від меценатів. Каже, його оснащення дозволить безпечно перевозити пацієнта: "Він оснащений апаратом ШВЛ, дефібрилятором, є монітор пацієнта, електровідсмоктувач. Пацієнтів можна буде транспортувати на великі відстані з забезпеченням прохідності дихальних шляхів, за допомогою ШВЛ можна його транспортувати далеко, є два кисневих балони".

На своєму робочому місці тестує спецмашину водій Юрій Гурський, який за кермом швидкої 28 років. Про нове авто говорить: "Нова, гарна, звичайно. Це швидкісні хороші машини. Порівняно з тими, що в нас є, то дуже хороші машини".

Директорка Шепетівської багатопрофільної лікарні Валентина Савчук каже, що заклад потребував нового реанімобіля: "Ми потужна лікарня, у нас щороку лікується понад 11 тисяч хворих. Дійсно, є хворі і дорослі, і діти, які поступають до лікарні в важких станах. Є потреба направляти і транспортувати хворих на третинний рівень. І в лікарні на даний момент такий автомобіль відсутній".

Потребувала реанімобіля з апаратом штучної вентиляції легень і Городоцька міська багатопрофільна лікарня, каже завідувач приймальним відділенням, уролог Артем Сисак.

"Людей часто до нас доставляють на швидкій. Найголовніше, що це має бути швидко, щоб не втрачати час на постановку діагнозу, на обстеження, щоб швидко і правильно надати лікування. У нас є одне авто, але цей автомобіль оснащений апаратом ШВЛ, тому ми зможемо транспортувати важких пацієнтів в інші заклади. Це, практично, такі ж умови, наче що пацієнт в реанімації".

Ще один реанімобіль класу "С" на базі Citroen Jumper поїхав до Дунаєвець.

Авторка: Ярослава Антошевська.

Читайте також

  • Кам'янець-Подільський отримав допомогу з Німеччини
  • Хмельницький обласний центр служби крові потребує донорів

Слідкуйте за новинами Суспільного Хмельницький у Telegram, Viber, YouTube та Instagram.

На початок