Олександр Зінченко відіграв усі 90 хвилин у матчі АПЛ проти МЮ та віддав дві "передгольові передачі"

. Getty Images

Український футболіст провів повний матч і допоміг команді перемогти.

Український футболіст "Арсенала" Олександр Зінченко зіграв четвертий матч у 2023 році. Сталося це у грі 21-го туру англійської Прем'єр-ліги проти "Манчестер Юнайтед".

Для Олександра Зінченка матч з МЮ став третім в АПЛ у 2023 році в основному складі "Арсенала". Перед цим український півзахисник провів 90 хвилин на полі проти "Ньюкасла" (0:0) та зіграв 86 хвилин проти "Тоттенгема" (2:0).

Гру проти "Манчестер Юнайтед" Зінченко розпочав з перших хвилин на лівому фланзі оборони. Походу поєдинку український футболіст "Канонірів" часто піднімався вище до атаки та зміщувався в центр.

Зінченко не зміг відзначався результативними діями в атаці, попри свою активність попереду. Однак два голи його партнери Олександра забили за участі українця.

Попри те, що Зінченко не записав своє ім'я до протоколу, українець зробив дві передгольові передачі. Спочатку такий пас він зробив на 53-й хвилині, коли Букайо Сака вивів "Арсенал" вперед, а наступна така передача допомогла "Канонірам" забити переможний гол у ворота "Манчестер Юнайтед". На 90-й хвилині Зінченко отримав м'яч зліва і прострілив у штрафний майданчик суперника. Після рикошету м'яч потрапив до Едді Нкетія, який і забив переможний гол.

Матч між "Арсеналом" та "Манчестер Юнайтед" у підсумку закінчився з рахунком 3:2. Таким чином, "Каноніри" отримали у чемпіонаті Англії другу перемогу поспіль.

Як грає Олександр Зінченко за "Арсенал"

• Матч проти "Манчестер Юнайтед" став для Зінченка дванадцятим в АПЛ за "Арсенал".
  • На рахунку Зінченка одна результативна передача у матчах за "Арсенал". Її українець зробив у грі проти "Крістал Пелас".
  • Загалом за "Арсенал" з моменту переходу Зінченко зіграв 15 матчів в усіх турнірах.

• Наразі "Арсенал" займає у турнірній таблиці АПЛ перше місце. Після 19 зіграних матчів у "Канонірів" 50 очок.
  • Наступний матч "Арсенал" проведе у кубку Англії проти "Манчестер Сіті". Ця зустріч відбудеться у п'ятницю, 27 січня.
  • У англійській Прем'єр-лізі "Арсенал" наступний матч проведе 4 лютого проти "Евертона" Віталія Миколенка.