У Полтаві діє проєкт "Соціальний гардероб": скільки роздали речей

У Полтаві діє проєкт "Соціальний гардероб": скільки роздали речей

У Полтаві діє проєкт "Соціальний гардероб": скільки роздали речей
Фото: Суспільне Полтава

У Полтаві близько року діє благодійний проєкт "Соціальний гардероб". Там люди можуть безплатно обрати необхідний одяг та взуття. Ініціативу впровадив благодійний фонд "Карітас Полтава", розповіла Суспільному заступниця директора фонду Ксенія Корольова-Буцко.

За її словами, роздають одяг, зокрема, переселенцям, які вимушено переїхали через війну.

«Кому ми надаємо? Це першочергово внутрішньо переміщені особи, які підпадають під категорію вразливості – це люди з інвалідністю, багатодітні родини, важкохворі, матері новонароджених тощо. А також місцевому населенню, у кого є потреби».

Окрім одягу та взуття для дорослих, можна обрати дитячі речі або іграшки. Щоб отримати допомогу, переселенці мають показати довідку внутрішньо переміщеної особи, говорить Ксенія Корольова-Буцко.

«Зараз люди потребують зимові речі, взуття. Люди швидко розібрали це. Можливо, в когось і зовсім не було із собою зимової куртки. Раніше ми проводили акцію кожного четверга, тепер – в залежності від погоди, бо це на свіжому повітрі. Але попередньо анонсуємо на Facebook-сторінці, Instagram, сайті тощо».

В анонсах також зазначають місце видачі. Кількість візитів, під час яких можна узяти речі, необмежена, каже заступниця директора благодійного фонду. За її словами, видавати одяг та взуття почали з березня 2022-го року. За цей час роздали близько 40 тонн речей.

На початок