За ухилення від призову черкащанин може сісти за ґрати на п'ять років

За ухилення від призову черкащанин може сісти за ґрати на п'ять років

На Уманщині чоловік ухилявся від призову на військову службу. Як розповіла Суспільному речниця Черкаської обласної прокуратури Богдана Кулик, йому загрожує до п'яти років позбавлення волі.

За словами Богдани Кулик, 33-річний маньківчанин мав військове званням й перебував на військовому обліку, однак ухилявся від призову:

"Він ухилявся від призову через відсутність бажання бути призваним для несення служби в рядах Збройних Сил України без поважних причин. Чоловік не з’явився у визначений час, хоча був завчасно попереджений про необхідність з’явитися до одного з військкоматів, тим самим ухилився від призову на військову службу під час мобілізації в особливий період".

Слідчі повідомили чоловіку про підозру за фактом ухилення від призову на військову службу під час мобілізації в особливий період за статтею 336 Кримінального кодексу України, зазначила речниця.

У разі доведення вини йому загрожує покарання у вигляді позбавлення воліЦе такий вид покарання, при якому людина повністю ізолюється від суспільства в установах закритого типу на строк до п’яти років.

Читайте нас у Telegram: головні новини Черкащини та України

Дивіться нас на YouTube: найцікавіші новини Черкащини та України

Читайте також

На початок