На Черкащину надійшла вакцина проти COVID-19 для дітей

На Черкащину надійшла вакцина проти COVID-19 для дітей

На Черкащину надійшла вакцина проти COVID-19 для дітей
Фото: Суспільне Черкаси

Черкащина отримала 500 доз педіатричної вакцини проти коронавірусу. Про це Суспільному повідомив керівник Черкаського обласного центру контролю та профілактики хвороб Володимир Папач.

Як розповів Володимир Папач, в область надійшла вакцина проти COVID-19 для дітей віком від 5 до 11 років.

"Це спеціальна вакцина Comirnaty від Pfizer-BioNTech, одна доза якої містить утричі менше активної речовини, ніж вакцина для людей віком від дванадцяти років. Схема вакцинації проти COVID-19 складається з двох доз, введених з інтервалом 21-28 днів (три-чотири тижні)", — пояснив керівник Центру контролю та профілактики.

За його словами, пріоритетною є вакцинація дітей із наявними факторами ризику, супутніми захворюваннями та імунодефіцитними станами.

Для того, аби зробити щеплення, необхідно звернутися до сімейного лікаря або педіатра. Під час запису слід уточнити наявність спеціальної вакцини Comirnaty для дітей від п'яти до одинадцяти років. Із собою потрібно мати свідоцтво про народження дитини та посвідчення особи одного з батьків або опікуна.

Вакцина розподілена між усіма центрами первинної медико-санітарної допомоги області, повідомив Володимир Папач.

Що відомо

Всього із початку пандемії медики в області зареєстрували 195 711 випадків захворювання на COVID-19, із них – 14 296 дітей.

Одужало всього хворих – 192 199, померли 3 221 з-поміж хворих.

Читайте нас у Telegram: головні новини Черкащини та України

Дивіться нас на YouTube: найцікавіші новини Черкащини та України

Читайте також

На початок