Міністр оборони назвав три пріоритети України на восьмому "Рамштайні"

Міністр оборони назвав три пріоритети України на восьмому "Рамштайні"

Міністр оборони назвав три пріоритети України на восьмому "Рамштайні"
Міністр оборони України Олексій Резніков. Фото: УНІАН

Міністр оборони Олексій Резніков назвав пріоритетне озброєння, яке потрібне Україні від західних партнерів за результатами проведення восьмої міжнародної зустрічі у форматі "Рамштайн".

Про це він написав у своєму Twitter.

За словами Резнікова, Україні в першу чергу потрібно:

  • більше систем ППО;
  • зброя для наступальних операцій (танки, гаубиці, боєприпаси);
  • систематичні постачання боєприпасів + обслуговування та ремонт озброєння та техніки.

Удень 20 січня на авіабазі "Рамштайн" у Німеччині розпочалася восьма зустріч міністрів оборони країн, які допомагають Україні у протидії російській агресії. Участь у ній беруть керівники оборонних відомств майже 50 країн.

Міністр оборони США Ллойд Остін під час виступу заявив, що у війні настає вирішальний момент, запевнивши, що підтримка України триватиме стільки, скільки це буде необхідно.

"Коли Путін почав своє вторгнення, він думав, що Україна впаде. Та Путін не сподівався на таку відвагу українців. Це — вирішальний момент для України. Ми будемо підтримувати Україну стільки, стільки потрібно", — зазначив посадовець.

Під час виступу по відеозв’язку президент Володимир Зеленський закликав учасників зустрічі поквапитись із постачанням озброєння для Сил оборони.

"Час залишається зброєю Росії. Ми маємо прискоритися. Ви сильні люди з могутніх країн. Я закликаю вас ухвалювати такі рішення, які можуть позбавити російське зло будь-якої влади. Ви маєте силу гарантувати артилерію та літаки, які придушуватимуть терор. У ваших силах здобути перемогу", — зазначив він.

Читайте також

У Німеччині почався восьмий "Рамштайн": про що сказали союзники України

Сім країн узгодили військову допомогу для України за день до Рамштайну

На початок