Дві родини постраждалих через падіння гелікоптера у Броварах виїхали на лікування за кордон

Дві родини постраждалих через падіння гелікоптера у Броварах виїхали на лікування за кордон

Дві родини постраждалих через падіння гелікоптера у Броварах виїхали на лікування за кордон
Люди принесли квіти та іграшки до дитячого садка в Броварах, біля якого впав гвинтокрил, 18 січня 2023 р. Фото: УНІАН

Дві родини постраждалих через падіння гелікоптера у Броварах 18 січня виїхали на лікування за кордон. Зараз вони перебувають в одній з лікарень Львова і готуються до перельоту в Австрію.

Про це повідомив міський голова Броварів Ігор Сапожко.

"Вчора дві родини постраждалих, які знаходилися в опіковому центрі, відправлені на лікування за кордон. Це Оксюти Надія (мама), донька Аліса та Дереки Сергій (тато) та донька Аня", – поінформував він.

За його словами, ще готуються до виїзду з Київського опікового центру на лікування за кордон Олена Бреус (мама) з донькою Олександрою та Анна Ющенко.

"Залишаються в Київському опіковому центрі до остаточного рішення лікарів Бондарчук Ірина з донькою Владиславою та Людмила Мотас – бухгалтер садочка. Їх теж готові прийняти за кордоном після остаточного вердикту медиків", — зазначив Ігор Сапожко.

Що відомо про падіння гелікоптера у Броварах на Київщині

У Броварах на Київщині у середу, 18 січня, впав гелікоптер ДСНС поблизу дитсадка. Унаслідок авіакатастрофи загинуло керівництво МВС.

Станом на 15:45 у Броварах пошуково-рятувальні роботи завершені. Усього загинули 14 людей, із них 1 дитина, постраждали 25 людей, із них 11 дітей. Про це повідомили у Держслужбі із надзвичайних ситуацій.

Станом на вечір 19 січня у лікарнях перебували 15 людей, зокрема, 6 дорослих та 4 дитини потрапили до опікового центру у Києві. Медики намагаються стабілізувати їх стан.

За словами Ляшка, тяжких пацієнтів відправлять за кордон до європейських клінік для подальшого лікування.

У Броварах оголосили триденну жалобу за загиблими у авіакатастрофі.

Читайте також

Зеленський про падіння гелікоптера в Броварах: Це все наслідки війни

На початок