У росіян недостатньо сил для наступу на Запорізькому напрямі — голова РВА

У росіян недостатньо сил для наступу на Запорізькому напрямі — голова РВА

У росіян недостатньо сил для наступу на Запорізькому напрямі — голова РВА
Фото: УНІАН

У ворога недостатньо сил, аби зламати лінію оборони українських військових на Запорізькому напрямку. Нині військові РФ намагаються укріпити свої позиції на окупованій території.

Про це Суспільному повідомив керівник Запорізької районної військової адміністрації Олег Буряк.

За його словами у росіян недостатньо ресурсів для проведення потужного наступу на Запорізькому напрямі і зламати оборону.

"Вони (баланс сил росіян порівняно з Силами оборони України прим. ред.) десь приблизно один к одному, а для того щоб наступати їм потрібно мати перевагу в силі живій та в техніці десь в п’ять разів. Ну якщо у нас десять тисяч, то їм треба п’ятдесят, якщо у нас сорок тисяч, то їм треба двісті тисяч на цьому напрямку. Якщо б була така величезна сила накопичувалась на тому боці, ми би все це бачили", — каже він.

За даними Генштабу ЗСУ, російські війська здійснюють локальні наступальні операції на Запорізькому напрямку. 18 січня ворог намагався прорвати оборону в районах Оріхова та Гуляйполя. Але широкомасштабний наступ на Запоріжжя неможливий - вважає військовий аналітик Михайло Жирохов.

"Ці удари, ось ці якісь намагання, це може бути просто для того щоб ці війська постійно знаходились в стані бойової готовності постійно, тому що сидіння в окопах для солдат, це дуже погано і для командування дуже погано, я б не думав, що ці локальні операції це не є такі передвісники такої великої операції, ні для цієї операції сил недостатньо у росіян у них не достатньо боєприпасів, недостатньо особового складу", — каже він.

На думку Михайла Жирохова, на Запорізькому напрямку окупанти діють за сценарієм Донецького.

"Абсолютно точно, що вони будуть ці локальні наступи, будуть на деяких напрямках, вони будуть і біля Василівки, вони і далі будуть намагатися знайти таку прогалину у нашій обороні, так само вони діяли на Донецькому напрямку, коли вони почали одночасно наступ на Вугледар, на Мар’янку, на Авдіївку, на Бахмут і от під Бахмутом вони побачили що там є прогалина, що наша оборона більш розріджена, ось там вони і сконцентрували свої сили, тому тут так само, вчора, або на днях було на одній ділянці. Завтра або після завтра умовно на іншій глянці. Тобто сил не так багато, щоб атакувати по всьому фронту. Тому для росіян важливо знайти ось такі слабкі місця".

Читайте також

Росіяни укріплюють оборону на окупованій частині Запорізької області

Підписуйтеся на новини Суспільне Запоріжжя в Telegram та у Viber

На початок