Школи й садочки громад Чернігівської області отримають 540 водонагрівачів

Школи й садочки громад Чернігівської області отримають 540 водонагрівачів

Школи й садочки громад Чернігівської області отримають 540 водонагрівачів
ФОТО: Getty Images (ілюстративне)

20 січня школи й садочки громад області отримають водонагрівачі. Їх передала Міжнародна організація з міграції, сказав у коментарі Суспільному начальник управління освіти Чернігівської ОВА Юрій Музика.

"Спочатку ми обдзвонили всі громади й запитали їх потреби для закладів середньої освіти й дошкільних. По тим заявкам, які давали заклади освіти й органи управління освіти, в повному обсязі донори забезпечили бойлерами".

За його словами, техніка вже в Чернігові. 330 бойлерів по 50 літрів та 210 – по 100 літрів. 20 січня водонагрівачі відправлять до навчальних закладів.

Як пояснила керівниця програм громадського комітету захисту прав людини Наталія Кулікова, все почалося з пошуку чотирьох бойлерів для однієї школи.

"Але, оскільки ми звернулися по всім партнерам, а Чернігівський громадський комітет з захисту прав людини є партнером міжнародної організації з міграції, вони запропонували зібрати потребу загалом по області. Це не закупка, це не проєкт, це благодійна допомога, гуманітарна допомога, від міжнародної організації з міграції, через нашу організацію, а ми вже безпосередньо надали Чернігівській ОВА і міській раді".

Нагадаємо, перша партія приїхала до Чернігова 5 січня. Це були 75 водонагрівачів по 50 літрів.

Як сказав Юрій Музика, встановлення бойлерів лягає на плечі самих закладів, які їх отримають.

“Організація, яка передала прилади, не покриває витрати з їх монтажу, Чернігівська ОВА також не має такої фінансової можливості. Але, я впевнений, що заклади це зроблять своїми силами”.

Читайте також

У Чернігівській обласній лікарні працюватиме ПЛР-лабораторія

Підписуйтесь на Суспільне Чернігів і на інших платформах: Telegram, Facebook, Viber, YouTube.

На початок