Борис Джонсон отримав відзнаку почесного громадянина Києва

Борис Джонсон отримав відзнаку почесного громадянина Києва

Борис Джонсон отримав відзнаку почесного громадянина Києва
Фото: AP

Експрем’єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон отримав відзнаку почесного громадянина Києва. Її вручив столичний голова Віталій Кличко в Українському домі в Давосі.

Мер нагадав, що Київрада схвалила рішення про присвоєння цього звання "великому другу України" ще наприкінці листопада 2022 року.

"Борис неодноразово відвідував українську столицю - і в мирний, і в найдраматичніший час нашої боротьби проти російського агресора. Як прем’єр Великобританії Джонсон робив все можливе для допомоги Україні. І продовжує підтримувати нас та переконувати в необхідній підтримці цивілізований світ", — зазначив Кличко.

Що відомо

Борис Джонсон очолював британський уряд з 24 липня 2019 по 6 вересня 2022 року. 7 липня після звільнення низки британських урядовців прем'єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон оголосив про відставку, також він іде з посади керівної Консервативної партії.

Під час офіційної заяви про відставку він звернувся до українців та запевнив, що Британія продовжуватиме підтримку України на тлі російської агресії. Зеленський висловив сподівання, що політика Британії щодо України після відставки Джонсона не зміниться.

У липні мер Одеси Геннадій Труханов повідомив, що Борис Джонсон став почесним громадянином Одеси. Політика нагородили Почесним знаком імені Григорія Маразлі І, ІІ, ІІІ ступенів.

Читайте також

Зеленський виступив на Всесвітньому економічному форумі у Давосі. Що сказав президент

Великій Британії надіслали деталі для військової техніки, вперше надруковані на 3D-принтері

На початок