У Хмельницькому перевіряють пасажирські автобуси

У Хмельницькому перевіряють пасажирські автобуси

Ексклюзивно
У Хмельницькому перевіряють пасажирські автобуси
Фото: Суспільне Хмельницький

82 акти про порушення з початку січня склали на перевізників вантажів та пасажирів інспектори відділу державного нагляду та контролю у Хмельницькій області Державної служби України з безпеки на транспорті.

Про це Суспільному Хмельницький розповів старший державний інспектор відділу Дмитро Герасимчук.

За його словами, перевірятимуть перевізників протягом січня місяця. Заходи проводять, аби зменшилася аварійність на дорогах.

Володимир Домін — водій рейсового мікроавтобуса, який курсує приміським маршрутом. Чоловік на автовокзалі показав інспектору відділу державного нагляду та контролю аптечку та документи. За словами водія, через погодні умови, пасажирські автобуси перевіряють часто.

"Слизько на автодорогах, то ж постійно йдуть перевірки. Приїжджає поліція, перевіряють у Чемерівцях в автопарку", — каже водій.

Старший державний інспектор відділу державного нагляду та контролю у Хмельницькій області Державної служби України з безпеки на транспорті Дмитро Герасимчук розповідає, що проводять такі перевірки протягом січня для того, аби попередити аварійність на дорогах взимку.

"Особливу увагу приділяємо технічному стану транспортного засобу, стан гуми. Також перевіряємо комплектацію аптечки, кріплення сидінь і загальний стан транспортного засобу", — говорить Дмитро Герасимчук.

Старша інспекторка пресслужби Хмельницького обласного управління патрульної поліції Людмила Чернилевська каже, що взимку традиційно збільшується кількість дорожньо-транспортних пригод.

"Водіям потрібно обирати безпечну швидкість руху, у місті — це 50 кілометрів за годину, безпечний інтервал та дистанцію, не сідати за кермо напідпитку. Пішоходам обов’язково використовувати світловідбивні елементи. За експлуатацію транспортного засобу в неналежному технічному стані передбачена відповідальність за статтею 121 Кодексу України про адміністративні правопорушення", — розповіла Людмила Чернилевська.

Дмитро Герасимчук каже, з шостого січня на перевізників вантажів та пасажирів склали 82 акти про порушення. Що перевізники пасажирів найчастіше порушують, розповідає: "Наприклад, десь людина не пройшла вчасно технічний контроль, не вчасно замінила гуму. Відповідно до техстану, транспортні засоби перевіряються, якщо знаходяться якісь порушення, складається відповідний акт, фіксується і направляється вже у відділ Державного нагляду та контролю у Хмельницькій області. Потім вже проводиться розгляд справи".

Автор. Дмитро Герасимчук додає: пасажирські автобуси можуть перевіряти як на дорогах, так і на автовокзалах. На автостанціях роблять це частіше, аби не затримувати їхній рух.

Читайте також

  • В Хмельницькій міській раді оселилась кішка з-під Бахмута

Слідкуйте за новинами Суспільного Хмельницький у Telegram, Viber, YouTube та Instagram.

На початок