Відключення електроенергії 17 січня на Полтавщині: що відомо

Відключення електроенергії 17 січня на Полтавщині: що відомо

Відключення електроенергії 17 січня на Полтавщині: що відомо
Фото: pexels.com

На території Полтави та області 17 січня планують застосувати графік погодинного відключення електрики. Про це повідомили на сайті "Полтаваобленерго".

З 00:00 17 січня жителям Полтавщини енергетики відключатимуть електропостачання по дві черги. Без нього кожна буде по чотири години, із електрикою – дві.

Ліміт щодо потужностей у Полтавській області на 17 січня до 7:00 - 395 МВт, далі до кінця доби – 440 МВт.

Із переліком населених пунктів та вулиць можна ознайомитися за посиланням. Графік відключень на січень – тут.

Що відомо:

  • 23 листопада росіяни вдарили по українській енергоінфраструктурі. Через це на Полтавщині близько доби не було електропостачання.
  • 5 грудня Росія завдала масованого ракетного удару по території України, зокрема було влучання в об’єкти енергетичної інфраструктури у трьох областях: Київській, Вінницькій та Одеській. Попри те, що сили ППО збили більшість російських ракет, в деяких областях виникли проблеми з електроенергією та водопостачанням.
  • 16 грудня Росія атакувала ракетами Україну. Попередньо випустили 76 ракет, ППО знищили 60, повідомив Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний. Пошкоджено близько 9 станцій та підстанцій, розповів міністр енергетики Герман Галущенко. Укренерго оголосило надзвичайну ситуацію. По всій Україні запровадили аварійні відключення.
  • У регіоні із 19 по 25 грудня майже не було аварійних відключень електропостачання. Про це 26 грудня на апаратній нараді повідомив директор департаменту житлово-комунального господарства та енергетики Полтавської ОВА Едуард Рева.
На початок