На Полтавщині розпочався весняний призов

На Полтавщині розпочався весняний призов

На Полтавщині розпочався весняний призов
Уніан

Весняний призов від 25 травня стартував на Полтавщині. Так, районні та обласні медкомісії почали обстежувати призовників. Про це Суспільному розповів заступник обласного військового комісара Едуард Бородай.

Викликати на огляд мають понад 20 тисяч чоловіків. Призовна кампанія триватиме до кінця липня. А відправляти на службу почнуть від середини червня.

"До цього часу, через карантин, проводилося вивчення по військово-обліковим документам без безпосереднього виклику до комісаріату. Відсьогодні (25 травня – ред.) громадяни повинні прибути до військового комісаріату з дотриманням карантинних обмежень – маскового режиму. Пройти медичну комісію, і буде ухвалено рішення районними призовними комісіями щодо придатності або надання відстрочки", – повідомив заступник обласного військового комісара Едуард Бородай.

З Полтавщини під час весняної призовної кампанії мають піти на службу 619 чоловіків. Призиватимуть їх з усіх районів області. Вік – від 20 до 27 років. Чоловіки, які мають повну вищу освіту, служитимуть рік, решта – 18 місяців. Призиватимуть до військ Збройних Сил, Нацгвардії, прикордонної та служби спецтранспорту. В зону проведення Операції об’єднаних сил призовників не направлятимуть.

На початок