Дмитро Іванов пішов з посади заступника начальника Чернігівської ОВА

Дмитро Іванов пішов з посади заступника начальника Чернігівської ОВА

Доповнено
Дмитро Іванов пішов з посади заступника начальника Чернігівської ОВА
ФОТО: Суспільне Чернігів

Заступник начальника Чернігівської обласної військової адміністрації Дмитро Іванов написав заяву на звільнення з посади. Про це він повідомив на своїй Фейсбук-сторінці.

"Хочу подякувати всім за плідну співпрацю та роботу. Вдячний всім тим, з ким довелося познайомитися та співпрацювати на благо нашої області та країни. Наша спільна робота не була марною та продовжиться. Дякую голові ОДА В'ячеславу Чаусу та голові обласної ради Олені Дмитренко за те, що були поруч та допомогли мені прийняли таке рішення.", — йдеться в повідомленні.

На запитання про причину звільнення з посади, Дмитро Іванов у коментарі Суспільному сказав так:

"Я написав усе в пості. Я все написав, озвучив. Якщо будуть якісь подробиці – я дам знати. Уважніше ще раз прочитайте – і ви все зрозумієте".

Свої плани на нову посаду Іванов коментувати відмовився.

"Я не хочу коментувати. Я людина досить активна, якщо ви за мною слідкуєте. Подальші плани – і надалі працювати на розвиток нашої Чернігівщини і нашої країни".

Начальник ОВА В’ячеслав Чаус сказав, що нині тривають погоджувальні процедури щодо звільнення Іванова. За його словами, це звільнення відбувається за згодою сторін.

"Я дякую Дмитру Іванову за плідну роботу. Він опікувався питаннями економічного розвитку, екології. А в період облоги Чернігова до травня, в тому числі, – й питаннями гуманітарної допомоги. Я хочу Дмитру подякувати і впевнений, що він стане чудовим командним гравцем у будь-яких інших проєктах".

Нагадаємо, 2 вересня 2021 року Дмитро Іванов офіційно став заступником голови Чернігівської ОДА.

Він мав займатися питаннями економічного розвитку регіону, інвестиційними проєктами, взаємодією і координацією з органами місцевого самоврядування, екологічною проблематикою, містобудуванням та регіональним розвитком.

Дмитро Іванов – депутат облради від партії "Слуга народу", раніше представляв партію "Батьківщина". Голова постійної комісії обласної ради з питань економічного розвитку, інвестиційної діяльності та здійснення державної регуляторної політики. Був директором чернігівської філії державного підприємства "Державний науково-дослідний та проєктно-вишукувальний інститут «НДІПРОЕКТРЕКОНСТРУКЦІЯ»".

Детальніше дивіться у відеосюжеті:

Читайте також

Кількість повітряних тривог на території Чернігівщини може значно зрости, — Чаус

Підписуйтесь на Суспільне Чернігів і на інших платформах: Telegram, Facebook, Viber, YouTube.

На початок