Бербок заявила, що Путін "попирає ногами" міжнародне право

Бербок заявила, що Путін "попирає ногами" міжнародне право

Бербок заявила, що Путін "попирає ногами" міжнародне право
Міністерка закордонних справ Німеччини Анналена Бербок, фото: AP

Президент РФ Володимир Путін має бути притягнутий до відповідальності за скоєне в Україні. Про це заявила міністерка закордонних справ ФРН Анналена Бербок перед візитом до Міжнародного кримінального суду в Гаазі, вона також підкреслила важливість міжнародного права на тлі російської агресивної війни проти України.

"Касетні бомби по мирних жителях, тортурні камери в темних підземеллях, тисячоразові викрадення українських дітей, протиправна і люта лють Росії в Україні та жорстокість війни не можна виправдати нічим", — заявила Бербок у підході до журналістів перед вильотом із Берліна до Гааги 16 січня.

Міністерка зазначила, що агресія Росії проти України — це війна проти міжнародного права.

"Президент РФ Володимир Путін попирає ногами найелементарніші основи міжнародного права, які об'єднують усі народи", — сказала глава МЗС ФРН.

За її словами, в Гаазі вона має намір з усією ясністю продемонструвати, що "міжнародне право міцне, і зміцнення його особливо зараз — це справа, що стосується всіх нас". У Гаазі глава МЗС ФРН відвідає Міжнародний кримінальний суд і виступить із програмною промовою в Гаазькій академії міжнародного права. Потім вона зустрінеться з прем'єр-міністром Нідерландів Марком Рютте і міністром закордонних справ цієї країни Вопке Хукстрою.

Читайте також

У Дніпрі під завалами можуть бути понад 30 людей, Білорусь розпочала військові навчання з РФ. 327 день війни. Онлайн

На початок