Не Евандер Холіфілд. Тайсон пообіцяв здивувати іменами суперників

Не Евандер Холіфілд. Тайсон пообіцяв здивувати іменами суперників

Не Евандер Холіфілд. Тайсон пообіцяв здивувати іменами суперників Associated Press

Колишній абсолютний чемпіон світу з боксу Майк Тайсон заявив, що не збирається проводити третій бій зі своїм співвітчизником Евандером Холіфілдом. Американець анонсував угоди на благодійні поєдинки з іншими боксерами.

В інтерв'ю для Young Money Radio колишній боксер пообіцяв, що люди "не повірять", з ким він вийде на ринг. На запитання, чи це буде Холіфілд, "Залізний Майк" відповів заперечно.

"Ми ведемо телефонні перемовини з іншими хлопцями. Ви не повірите цим іменам, коли вони стануть відомі. Приблизно цього тижня ми укладемо контракт".

Тайсон наголосив, що метою поєдинків буде винятково благодійність.

"Цима грошима я допоможу безпритульним, наркозалежним. Тому що я був безпритульним, і залежним, тому на собі знаю цю боротьбу. Не так багато людей вижили, як я. Які б гроші ми не отримували, це піде комусь. Я ж не збираюся заробляти. Моя дружина, оскільки вона є моєю партнеркою, вона, певно, заробить. Але мої гроші підуть на благодійність», — сказав 53-річний ексбоксер.

Що відомо

  • Майк Тайсон завершив кар'єру у 2005 році. 53-річний боксер оголосив про повернення в ринг для проведення низки благодійних поєдинків.
  • Про такі ж наміри заявив і 57-річний колишній абсолютний чемпіон світу у важкій вазі Евандер Холіфілд, який виокремив умову, за якої міг би побитися з Тайсоном. Готуватися до повернення йому допомагає Володимир Кличко.
  • Про те, що вже домовився про бій з Майком, розповів й інший ексчемпіон світу - 48-річний Шеннон Бріггс.

Категорії
Олімпіада-2020Паралімпійський спортБаскетболВодний спортКомандні види спортуMMAФехтуванняКіберспортФормула 1ІншеОлімпійський спортЗимовий спортPress Start