Херсон отримав спецтехніку для прибирання міста

Херсон отримав спецтехніку для прибирання міста

Херсон отримав спецтехніку для прибирання міста
Херсон. Самоскид та контейнери для сміття, які прибули з Києва, 14 січня 2023 Фото: Херсонська міська рада/Telegram

До Херсона прибули п'ять одиниць техніки: два самоскиди та три сміттєвози, один з яких місту подарують. Про це у Telegram повідомляє Херсонська міськрада.

У коментарі Суспільному керівниця Херсонської МВА Лугова повідомила, що вона звернулася з проханням надати техніку, щоб очистити обласний центр від сміття, до Асоціації міст та міського голови Києва.

Херсон отримав спецтехніку для прибирання міста
Херсон. Сміттєвози, які отримало місто з Києва, 14 січня 2023 Фото: Херсонська міськрада/Telegram

"Я звернулась до Асоціації міст України. З Києва міський голова надає нам теж потужну допомогу у вигляді техніки, частина з них залишиться у нас, це дарунок їх нашому місту", розповіла Лугова.

Також Київська міська рада та Гуманітарний штаб КМДА подарували Херсону 60 нових сміттєвих баків, 20 рулонів плівки та 60 бронежилетів для працівників комунальних підприємств. Приїхали у Херсон і 10 водіїв спецтехніки.

Що відомо

  • Проблеми з вивозом сміття у Херсоні розпочались після звільнення міста, коли підрядні організації, які працювали під час окупації, виїхали на лівий берег та забрали із собою техніку. Біля сміттєвих баків накопичувалися відходи, люди відчували постійний сморід. 11 січня почали вивозити сміття на полігон.
  • Херсонському водоканалу передали 10 генераторів. Потужні будуть використовувати на артезіанських свердловинах, маленькі в аварійних бригадах водопостачання і водовідведення.
  • На деокупованій території Херсонщини відновили переправи, які зруйнували російські війська. А також облаштували проїзд штучними спорудами для об'їзду.

Читайте також

Хліб коштує більше ніж 30 гривень, вершкове масло майже 700. Яка ситуація на тимчасово окупованій Херсонщині

324 день війни: хроніка подій в Херсонській області

Читайте нас у Тelegram: Суспільне Херсон

Підписуйтесь на Суспільне Херсон у Viber

На початок