"Генічеськ — це Україна!" — активісти "Жовтої стрічки" чинять опір на окупованій території Херсонщини

"Генічеськ — це Україна!" — активісти "Жовтої стрічки" чинять опір на окупованій території Херсонщини

"Генічеськ — це Україна!" — активісти "Жовтої стрічки" чинять опір на окупованій території Херсонщини
Листівка "Жовтрої стрічки" в окупованому Генічеську, грудень 2022 р. Фото: Жовта стрічка/Telegram

В тимчасово окупованих містах Херсонської області активісти громадянського руху "Жовта стрічка" продовжують протистояти російській окупації. Наразі проводять просвітницьку акцію, як уникнути примусового отримання паспорта РФ в Генічеську, повідомляє в Telegram Жовта стрічка.

"Окупанти перетворюють тимчасово окуповані території на резервації. Проте це не допоможе їм зламати наших людей. Навіть в місцях несвободи українці лишаються вільними", - йдеться в повідомленні.

Активісти "Жовтої стрічки" підготували відповіді на найпоширеніші запитання щодо російської паспортизації та пропонують жителям Генічеська та інших окупованих міст дізнатись чому російський паспорт — нелегітимний.

Також вони продовжують розклеювати листівки в окупованих росіянами населених пунктах Херсонської області. Активісти закликають приєднуватись усіх, хто готовий протистояти російським окупантам.

"Стати частиною руху легко — друкуй плакати, поширюй містом, фотографуй та надсилай нам через чат-бот “Разом”, - йдеться в повідомленні.

Що відомо

  • У тимчасово окупованих населених пунктах Херсонщини російські окупанти роблять побудинкові обходи. Проводять обшуки у людей, які відмовились з ними співпрацювати.
  • Російські окупанти посилили контрдиверсійні та контррозвідувальні заходи на тимчасово окупованих територіях. Зокрема, у Великій Лепетисі Херсонської області, проводять вибіркові перевірки телефонів у місцевих жителів на наявність фото та відео російської військової техніки.

Читайте також

"Я навчилася в’язати стрічки, ховаючи руки за спиною" – волонтерка розповіла, як на лівобережжі протидіють окупації

Переховувався та викладав англійську українським студентам. Історія американця в окупованому Херсоні. СУСПІЛЬНЕ | ЛЮДИ

325 день війни: хроніка подій в Херсонській області

Читайте нас у Тelegram: Суспільне Херсон

Підписуйтесь на Суспільне Херсон у Viber

На початок