Перше українське протистояння сезону. Магучіх, Левченко і Геращенко змагатимуться на турнірі у Львові: коли це станеться

Перше українське протистояння сезону. Магучіх, Левченко і Геращенко змагатимуться на турнірі у Львові: коли це станеться

Перше українське протистояння сезону. Магучіх, Левченко і Геращенко змагатимуться на турнірі у Львові: коли це станеться
AP Photos

Для Ярослави Магучіх змагання Меморіалу Олексія Дем'янюка стануть відкриттям сезону-2023.

Провідні українські стрибунки висоту - Ярослава Магучіх, Юлія Левченко та Ірина Геращенко - вже цього тижня у Львові втрьох проведуть перші очні змагання в новому році. Про це повідомляє міське Управління спорту Львова.

Геращенко та Левченко вже розпочали сезон з турніру "Різдвяні старти" в Києві. Легкоатлетки поділили перші два місця на подіумі, а Геращенко встановила найкращий результат сезону в світі - 1.96 метра.

Читайте також: Українські стрибунки у висоту виступили на першому турнірі року. Ірина Геращенко показала топрезультат сезону в світі

До учасниць "Різдвяних стартів" цього тижня приєднається Ярослава Магучіх. Утрьох українські збірниці виступатимуть на Меморіалі Олексія Дем'янюка, що проходитиме в суботу, 14 січня, у стінах манежу Львівського державного університету фізичної культури. Початок жіночого турніру - о 15:00.

Для Магучіх львівські змагання стануть першими від вересня минулого року. Тоді Ярослава з показником у 2.03 метра посіла перше місце в фіналі Діамантової ліги та вперше у кар'єрі здобула підсумкову перемогу в сезоні найпрестижніших комерційних змагань з легкої атлетики.

Левченко боротиметься за свою третю перемогу на Меморіалі Олексія Дем'янюка, який вигравала у 2019-му і 2021 роках з показниками 1.96 та 1.92 метра відповідно. Магучіх тріумфувала на турнірі у 2020-му, коли стрибнула на 2.01 метра. Цей показник залишається рекордним в історії жіночих змагань Меморіалу, а Ярослава - єдиною спортсменкою, що перестрибнула 2 метри на турнірі.

Що відомо

  • 21-річна Ярослава Магучіх представляє Дніпро. У 2022 році здобула титули чемпіонки Європи, чемпіонки світу в приміщенні та переможниці сезону в Діамантовій лізі. Також на рахунку українки - "бронза" Олімпійських ігор у Токіо та два "срібла" світової першості в кар'єрі.
  • 27-річна Ірина Геращенко представляє Київ. У 2021 році українка стала віцечемпіонкою Європи в приміщенні та посіла четверте місце на Олімпіаді-2020, а минулого року зупинилася за крок від подіуму світової першості в Юджині (4-те місце).
  • 25-річна Юлія Левченко представляє Київ. За кар'єру здобувала "срібло" чемпіонату світу (2017), а також "срібло" (2019) та "бронзу" (2017) континентальної першості в приміщенні.
  • Цьогорічний Меморіал Олексія Дем'янюка стане 24-м в історії турніру. Змагання проводяться на честь учасника літньої Олімпіади-1980, що трагічно загинув у 1999 році.
На початок