Понад 200 дітей постраждали у ДТП на Київщині за минулий рік — патрульна поліція

Понад 200 дітей постраждали у ДТП на Київщині за минулий рік — патрульна поліція

Понад 200 дітей постраждали у ДТП на Київщині за минулий рік — патрульна поліція
slk.kh.ua

Упродовж минулого року на автодорогах Київщини постраждали 212 дітей, восьмеро — загинули. Усього з 1 січня до 31 грудня 2022 року зареєстровано 186 ДТП, в яких були травмовані неповнолітні. Такі дані наводить Патрульна поліція Київської області.

Правоохоронці нагадауть основні правила, як уберегти дитину від травмувань на дорозі:

  • Подбайте про безпеку дитини в салоні авто — користуйтесь автокріслом або паском безпеки. Пристібаючи дитину, ви, першою чергою, турбуєтесь про неї.
  • Беріть дитину за руку, якщо переходите проїзну частину.
  • Час від часу нагадуйте дитині основні правила дорожнього руху: не гратись на дорозі, не вибігати раптово на неї, не зупинятись посеред дороги тощо.
  • Зробіть звичкою користування світловідбивними елементами — деталь на одязі, браслет чи брелок виділить дитину в темну пору доби.
  • Перебуваючи за кермом, постійно спостерігайте за дорожньою обстановкою та аналізуйте дорожні ситуації, а помітивши поблизу дитину — знизьте швидкість.

Що відомо про аварії на автошляхах Київщини

330 ДТП трапилось на автошляхах Київщини у перші снігові дні наприкінці минулого року, 47 з них із потерпілими. Багато водіїв ігнорують заклики "перевзути" авто, повідомляє керівник поліції Київської області Андрій Нєбитов.

На дорогах Київщини почастішали аварії у темну пору доби. Причина — неосвітлені траси, порушення правил дорожнього руху і відсутність світлових елементів у пішоходів.

Через ожеледицю у Києві зранку 9 січня зросла кількість автомобільних аварій.

Одна з найпоширеніших причин ДТП на Київщині у 2022 році — перевищення швидкості. Про це поінформувала Патрульна поліція Київської області.

Читайте також

На всіх станціях київського метро буде безплатний швидкісний Wi-Fi

На початок