Тренінги з домедичної допомоги: де можна безкоштовно пройти у Києві

Тренінги з домедичної допомоги: де можна безкоштовно пройти у Києві

Тренінги з домедичної допомоги: де можна безкоштовно пройти у Києві
Фото: КМДА

У Києві 2374 людини пройшли тренінги з домедичної допомоги, організовані містом у 2022 році. Про це повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

"Війна триває: в умовах постійних обстрілів, на мою думку, кожен має володіти знаннями з надання домедичної допомоги. Навички, здобуті на тренінгах, допоможуть без остраху надати першу допомогу людині, а можливо і врятувати життя", – зазначив Поворозник.

У 2023-му році роботу тренінгів продовжили. На курсах навчатимуть фахівці КНП "Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф міста Києва".

Графік занять: понеділок – п’ятниця із 9:00. Тривалість курсу: 6 годин.

Записатись можна за телефоном: 044-456-22-84 (запис із 09:00 – 14:00), або на сторінці за посиланням.

Що відомо

Влітку у метро проводили безпекові тренінги. Рятувальники, сапери, медики і психологи ДСНС розповідали, де сховатися від обстрілу, як облаштувати укриття та надавати першу домедичну допомогу.

Тренінги з домедичної допомоги, які організовують в метро, стають дедалі популярніші серед киян. Так, 18 листопада понад 2600 містян навчилися основним прийомам порятунку життя. Натовп людей вишукувався біля тренувальних пунктів ще перед початком роботи медиків. Багато містян записували дії інструкторів на відео.

З огляду на попит серед киян тренінги з домедичної допомоги, які організовують на станціях метро, вирішили проводити кожну третю п’ятницю місяця.

Читайте також

Як вберегти зір в умовах відключень світла. Лікарка з Рівного дала поради

У Дніпрі зареєстрували випадок захворювання на малярію

На початок