У Софії Київській запрацює коворкінг: що пропонують

У Софії Київській запрацює коворкінг: що пропонують

У Софії Київській запрацює коворкінг: що пропонують
Софійський собор в Києві. Фото: УНІАН

Національний заповідник "Софія Київська" відкриває у будинку Консисторії невеличкий коворкінг "Софіт", який запрацює 16 січня. Про це повідомляє пресслужба у Facebook.

Попрацювати тут запрошують фрилансерів або ж невеликі команди до 20 людей, яким потрібен комфортний робочий простір та майданчик для спілкування з однодумцями.

У заповіднику зазначили, що через зниження попиту та кількості відвідувачів музейна справа переживає не найкращі часи, тож за кожну годину оренди робочого місця потрібно буде заплатити. Втім у день відкриття перші дві години оренди будуть безкоштовні.

Тут обіцяють безперебійне електропостачання, швидкісний інтернет та укриття на випадок повітряної тривоги.

Робоче місце потрібно забронювати заздалегідь: сам коворкінг працюватиме щобудня з 9.00 до 18.00. Він знаходиться за адресою вул. Володимирська 24 у приміщенні Консисторії на території заповідника.

Що відомо

На початку січня у Національному заповіднику "Софія Київська" відкрилась виставка "Костюмотека. Українське бароко". Відвідувачі можуть побачити, яке вбрання носили представники козацької старшини у 17-18 століттях. Експозиція триватиме упродовж січня-лютого у виставкових залах "Хлібні".

8 листопада на баню Софійського собору встановили новий хрест замість того, що минулої зими був зірваний сильним буревієм.

Читайте також

Незабаром Успенський собор і Трапезна церква у Лаврі відкриються для відвідувачів

Різдвяна служба ПЦУ в Києво-Печерській лаврі. Релігієзнавець з Рівненщини пояснив, чому це важливо

На початок