200 генераторів, 2 тисячі бандажів та 350 турнікетів для Чернігівщини: де використовуватимуть допомогу від меценатів

200 генераторів, 2 тисячі бандажів та 350 турнікетів для Чернігівщини: де використовуватимуть допомогу від меценатів

200 генераторів, 2 тисячі бандажів та 350 турнікетів для Чернігівщини: де використовуватимуть допомогу від меценатів
ФОТО: Суспільне Чернігів

Чернігівщина отримала 200 генераторів, дві тисячі ізраїльських бандажів і 350 турнікетів. Благодійну допомогу регіон отримав від меценатів зі Сполучених Штатів Америки та Німеччини, а також від українських підприємців. 160 генераторів поїдуть у громади Чернігівщини, а 40 генераторів, ізраїльські бандажі й турнікети отримають Збройні Сили України.

Віктор Ніколюк
Віктор Ніколюк. ФОТО: Суспільне Чернігів
"Ми отримуємо ізраїльські бандажі, які будуть для надання медичної допомоги військовослужбовцям, отримуємо турнікети для проведення занять з нашими військовослужбовцями на нашому центрі. Всі генератори будуть знаходитися на позиціях на тих, які облаштовують наші військовослужбовці й вони також будуть використовуватися нашими підрозділами, які виходять зі східного напрямку і які виконують завдання на сході", — розповів командувач оперативного командування "Північ" Віктор Ніколюк.

Генератори, які отримають громади планують встановити у "Пунктах Незламності" й на об’єктах критичної інфраструктури, розповів начальник Чернігівської обласної військової адміністрації В’ячеслав Чаус.

В'ячеслав Чаус
В'ячеслав Чаус. ФОТО: Суспільне Чернігів
"Вони невеликої потужності, якраз такі, які треба для "Пунктів Незламності", які потрібні бійцям на наші рубежі, вони для цього будуть дуже корисні. Це допомога американців, українського бізнесу. Головна мета, щоб всі "Пункти Незламності" були облаштовані, щоб вони всі були з генераторами, а, можливо, де є великі, дублювати по кілька генераторів там, де ми бачимо, що може бути велика кількість людей".

Благодійниця Кетіно Равлюк вважає, що краще ввімкнути один або два генератори, щоб забезпечити потребу людей.

"Зіткнулися з ситуацією, коли купують великі генератори, які споживають багато палива, а людей в цю хвилину багато немає і недоцільно використовувати потужний генератор".

Читайте також

Чернігів отримав від Франції два генератори

Підписуйтесь на Суспільне Чернігів і на інших платформах: Telegram, Facebook, Viber, YouTube.

На початок