У деяких населених пунктах Херсонщини залишилось менш ніж десять людей — перший заступник голови облради

У деяких населених пунктах Херсонщини залишилось менш ніж десять людей — перший заступник голови облради

У деяких населених пунктах Херсонщини залишилось менш ніж десять людей — перший заступник голови облради
Херсонщина. Бериславський район, спалений трактор на подвір'ї одного з населених пунктів, листопад 2022 р. Фото: Нацполіція України

Через постійні обстріли правобережжя Херсонщини у деяких населених пунктах залишилось менш як десять людей, повідомив в етері загальнонаціонального марафону перший заступник голови облради Соболевський.

За його словами, роботи з відновлення електро-, газо- та водопостачання тривають. Хоча є громади, інфраструктура яких дуже зруйнована і там неможливо все швидко поновити. Так за даними ОВА, наразі в області лише 25% населених пунктів з водою.

"Статистика вірна, але якщо брати не кількість населених пунктів, а кількість абонентів, то все насправді краще. Бо в деяких населених пунктах, у селах залишилось менш як десять людей. Тому значна кількість абонентів підключена до цих послуг", — сказав Соболевський.

Розповів він і про те, що в цьому сезоні не поновлять опалення у Херсоні в мікрорайоні Корабел. Через постійні обстріли російської армії, каже, це неможливо фізично.

"Ми про все звітуємо, вся робота відкрита. Ми чесно говоримо — у мікрорайоні Острів немає можливості поновити опалення в цьому сезоні, просто фізично неможливо. Враховуючи географічне положення Острова, там дуже велика кількість прильотів, у тому числі по інфраструктурі. Тому звідти в першу чергу треба виїхати", — сказав Соблевський.

Загалом же, за даними ОВА до центрального теплопостачання у Херсоні під'єднані 84 відсотки споживачів.

"Обстріли тривають. 10 січня був неспокійний день, і ніч так само неспокійно пройшла. Була дуже велика кількість обстрілів, на жаль, є поранений. Але критична інфраструктура працює, медицина працює. Всі пошкодження відбудуємо після перемоги нашої країни", — сказав Соболевський.

Що відомо

  • На Херсонському напрямку російські війська обстріляли 12 населених пунктів. Зокрема, Херсон, Антонівку, Веселе, Дудчани, Милове та Золоту Балку.
  • Російські війська 10 січня обстріляли з важкої артилерії та ракетами Херсон. Внаслідок удару у дворі п'ятиповерхівки утворилася вирва. В будинку вилетіли всі вікна, зруйновані балкони.

Читайте також

Окупанти обстріляли ракетами Херсон: у дворі багатоповерхівки утворилась вирва

Армія РФ обстрілює Херсон запалювальними снарядами. Чим вони небезпечні

322 день війни: хроніка подій в Херсонській області

Читайте нас у Тelegram: Суспільне Херсон

Підписуйтесь на Суспільне Херсон у Viber

На початок