Латвійська столиця передала Києву 10 автобусів

Латвійська столиця передала Києву 10 автобусів

Латвійська столиця передала Києву 10 автобусів
Пасажирські автобуси, які влада Риги передала Києву. Фото: Віталій Кличко / Telegram

Рига передала Києву у користування ще 10 міських автобусів. Сьогодні, 10 січня, транспорт вирушив із столиці Латвії. Про це у Telegram повідомив київський міський голова Віталій Кличко.

За його словами, в автобусах також везуть гуманітарну допомогу, яку зібрали громадяни Латвії. Очолив делегацію до Києва голова Сейму Латвії Едвардс Смілтенс.

"В кінці квітня минулого року він, тоді віце-мер Риги, вже приїздив до столиці України і передавав від Риги 11 автобусів і гуманітарну допомогу. Всі автобуси, які тоді отримав Київ, працюють на маршрутах столиці", — зазначив Кличко.

Які ще країни допомагають Києву транспортом

Київ отримав від фінського міста Тампере три пасажирських автобуси. В них також привезли гуманітарну допомогу, яку зібрали для киян міська влада Тампере спільно з громадянами Фінляндії.

З 2 грудня на київських маршрутах курсують 18 автобусів Mercedes. Їх передали німецькі міста Мюнхен, Зевен, Ганновер та Регензбург як допомогу. Про це повідомив столичний голова Віталій Кличко.

У грудні Київ отримав чотири двоповерхові автобуси, які передала берлінська транспортна компанія. У Німеччині ці автобуси використовувалися протягом 12 років. Перед відправленням до Києва вони пройшли підготовку в ремонтних майстернях.

Читайте також

Центр Києва може стати пішохідним — петиція

На початок