Один українець - у топ-30 спринту в Осрблі на етапі Кубка IBU: результати гонки

Pavlo Zarovetskyi

До залікової зони увійшли два українці, найкращий час - у Дениса Насика.

У словацькому Осрблі добіг кінця передостанній день етапу Кубка IBU з біатлону. Заключним стартом суботи, 7 січня, став чоловічий спринт.

Першими спринт в Осрблі пробігли жінки. Серед українок найкращий результат сезону на Кубку IBU показала Олександра Меркушина, що посіла 11-те місце.

На 10-кілометровій дистанції чоловічого спринту мали виступити чотири українці: Андрій Доценко, Денис Насико, Сергій Телень та Олександр Пономаренко. На попередньому етапі в Ріднау спринт серед них біг лише Насико, що посів 10-те місце. Для Доценка й Теленя етап в Осрблі - перший у поточному сезоні Кубка IBU.

Серед українських збірників гонку розпочав Андрій Доценко. Єдиної хиби 28-річний біатлоніст припустився на "стійці", першим з українців забезпечивши собі місце у залікових топ-40.

Час Доценка, попри одразу три промахи на другому вогневому рубежі, майже на вісім секунд покращив Денис Насико. Його показник став найкращим серед українців та дозволив посісти 29-те місце, у 2:04 хвилини від лідера.

Навіть за "чистої" стрільби хід на дистанції не дозволив набрати очки Олександру Пономаренку. Він посів 43-тє місце, у той час як Сергій Телень замкнув топ-50 з однією незакритою мішенню.

Найкращий результат у спринті показав француз Ерік Перро з часом у 23:30.6 хвилин. 21-річний біатлоніст здобув свою другу поспіль перемогу на Кубку IBU, раніше посівши перше місце в суперспринті.