У Чернівецькій області зросла захворюваність на грип серед дітей: що відомо

У Чернівецькій області зросла захворюваність на грип серед дітей: що відомо

У Чернівецькій області зросла захворюваність на грип серед дітей: що відомо
Світлина ілюстративна. Фото: Уніан

У Чернівецькій області зросла захворюваність на грип типу А серед дітей. В обласній дитячій лікарні місця в інфекційному відділенні заповнені на 70%. За останні три роки це перша хвиля грипу на Буковині, оскільки в області циркулював коронавірус.

Про це у коментарі Суспільному сказав генеральний директор лікарні Василь Павлюк.

За його словами, впродовж місяця інфекційне відділення було заповнене на 95-100%. За цей час до лікарні щодня приймали до 20 дітей. Частину з них шпиталізували, частину — лікували вдома після огляду та рекомендацій лікаря.

"Зазвичай госпіталізуємо дітей з певними ускладненнями – з пневмонією чи важким перебігом. Грип перебігає у звичайній формі, без нових клінічних особливостей", — розповів Павлюк.

Впродовж останніх двох років у регіоні не фіксували зростання захворюваності на грип через пандемію COVID-19, пояснює гендиректор лікарні.

"До пандемії коронавірусу спостерігали зростання захворюваності на впродовж осені та зими. Можемо говорити, що й COVID-19 наразі перейшов до таких сезонних проявів. Фактично хвилі грипу повертаються до нас, як зазвичай у цей період", — пояснив Павлюк.

За його словами, основна частка госпіталізацій нині через грип, втім є поодинокі випадки шпиталізації дітей з коронавірусом.

Читайте також

Батько воює під Бахмутом. Історія хлопчика, який народився у новорічну ніч у Чернівцях

Читайте Суспільне Чернівці у Telegram: головні новини

Станьте частиною Суспільне Чернівці: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи села. Пишіть нам на пошту редакції новин: [email protected].

На початок