"Привласнення чужого майна": у Прилуцькій міськраді пройшли обшуки

"Привласнення чужого майна": у Прилуцькій міськраді пройшли обшуки

"Привласнення чужого майна": у Прилуцькій міськраді пройшли обшуки
ФОТО: Суспільне Чернігів

У Прилуцькій міській раді та її структурних підрозділах 4 січня пройшли обшуки. Справа стосується виділення грошей на ремонт захисних споруд, укриттів та бомбосховищ, а також капітального ремонту світлофорів. Цю інформацію Суспільному підтвердила речниця Чернігівської обласної прокуратури Вікторія Музика.

З її слів, наразі представники слідчого управління Нацполіції провели ряд обшуків у Прилуцькій міськраді, її структурних підрозділах та підрядних організаціях, що проводили будівельні роботи.

За словами кореспондентки Суспільного, яка була присутня у Прилуцькій міськраді під час обшуків, з кабінетів виносили комп'ютерну техніку та документацію. Міська голова Прилук Ольга Попенко разом зі слідчими перебувала у малій сесійній залі.

"За результатами цих обшуків було вилучено необхідні документи, які на даний час аналізуються. А також було призначено судово-будівельні та технічні експертизи, щодо відповідності фактичного обсягу проведених робіт, які були зазначені в актах прийняття-передання та, відповідно, оплачених робіт", — каже Вікторія Музика.

Читайте також

Договори виконали: понад 4 300 домогосподарств у прикордонних громадах Чернігівщини отримали безкоштовні дрова

Підписуйтесь на Суспільне Чернігів і на інших платформах: Telegram, Facebook, Viber, YouTube.

На початок