У медовий місяць на передову: у Хмельницькому одружилась пара військових

У медовий місяць на передову: у Хмельницькому одружилась пара військових

Ексклюзивно
У медовий місяць на передову: у Хмельницькому одружилась пара військових
Фото: Суспільне Хмельницький

За 2022 рік в Хмельницькому одружилося 2737 пар, що на пів тисячі більше, ніж у 2021 році. Про це Суспільному розповіла завідувачка відділу державної реєстрації актів цивільного стану Марина Зубова. За її словами, під час воєнного стану молодятам не дають місяць на обмірковування рішення, а для військових процедура реєстрації мінімально спрощена: наречені подають документи в ДРАЦС і того ж дня їх розписують. Так одружилися й військові Збройних Сил України Володимир і Єлизавета.

З молодятами поспілкувалась кореспондентка Суспільного.

Замість весільного вбрання — військові однострої, замість медового місяця — знову на фронт, замість пишної церемонії — скромний розпис у ДРАЦСі. Одружуються капітан Володимир та солдатка Єлизавета. Наречена каже: щастя — не в ошатній сукні.

"Я дійсно щаслива. Важко, важко зараз, але треба шукати позитивні ноти й не сумувати. Такий час, добре, що хоч така змога одружитись є. Як-то кажуть, тихо, не під обстрілами, в спокої. Хоч це тішить", — говорить наречена Єлизавета.

"Церемонія у нас скромна, такий стан зараз. Немає трохи часу і тим більше можливостей. Треба служити", — сказав наречений Володимир.

Володимир вперше одягнув на парадний кітель нагороди та говорити про них не хоче. Його батько Віктор каже: пишається своїм сином і його нагородами, з яких п'ять — бойові, отримані 2022 році. За рік, розповідає, майже не бачив сина: "Від лютого місяця буквально два рази був, і то так, на кілька годин".

Що син одружується, дізналися не так давно, говорить Віктор: "В останній момент. Кілька днів тому, тиждень тому, десь так. Знали, що дівчина. Він нам сказав: "Приїжджаю, одружуюся. Йду в відпустку". Відпустка 10 днів".

Єлизавета розповіла, як Володимир освідчився їй: "Приїхав з передової, неочікувано вийшло. Я було зовсім не при параді, не готова, нічого. Подарував букет, каблучку й пішли далі".

Мама нареченої Дарія розповідає: донька познайомилася з Володимиром на військових навчаннях 11 місяців тому. За цей час, каже, вони бачилися разів три. Та вибір Єлизавети схвалили.

"Вже чекали його з передової, він дуже несподівано приїхав й дуже гарно підготувався, він в нас взагалі молодець", — каже мама нареченої Дарія.

Молодший брат Володимира Віктор каже: старший брат про військову службу не розповідає.

"Йому не все можна говорити. Він завжди хотів бути військовим, тобто, це ще було до контракту. Він пішов спочатку в прикордонну академію, потім пішов служити як офіцер за призовом, ну і потім вже підписав контракт", — говорить брат нареченого Віктор.

Єлизавета розповідає: змалку хотіла служити, тож після повномасштабного нападу Росії підписала контракт. Її батько Олександр каже: завжди підтримував свою доньку, схвалює її вибір та говорить про свої почуття.

"Такі якісь змішані відчуття, але мене бере і гордість, і втіха. Хотілося б, щоб отаких подій, як саме в нас, було якомога більше. Тому слава ЗСУ!", — сказав батько нареченої Олександр.

Молодята після одруження пробудуть разом три дні, далі вирушать до своїх військових частин.

Читайте також

  • Понад 13 тонн російської літератури зібрали в Хмельницькій громаді. Що далі

Слідкуйте за новинами Суспільного Хмельницький у Telegram, Viber, YouTube та Instagram.

На початок