Збитки України від війни перевищують $700 млрд — Шмигаль

Збитки України від війни перевищують $700 млрд — Шмигаль

Збитки України від війни перевищують $700 млрд — Шмигаль
. Денис Шмигаль, голова Уряду України. Фото: Кабмін

Збитки, завдані Україні внаслідок війни, перевищують 700 млрд доларів, потреби на відновлення зросли через атаки Росії на інфраструктуру. Про це на засіданні уряду заявив прем'єр-міністр Денис Шмигаль.

Він нагадав, що на початок червня сума завданих збитків становила 350 млрд доларів.

"Спільно зі Світовим банком плануємо провести чергову верифікацію потреб України на швидке відновлення. Враховуючи останні атаки на нашу інфраструктуру, сьогодні ця сума сягає понад 700 млрд доларів", – сказав прем'єр.

Раніше Шмигаль повідомив, що сума збитків "Укренерго" через військову агресію Росії складає понад 70 млрд грн.

13 грудня у Парижі відбулася Міжнародна конференція "Солідарність з українським народом", або енергетичний "Рамштайн". У ній взяли участь представники 46 країн і 24 міжнародних організацій. Це перша зустріч у подібному форматі, вона відбулася за прикладом "Рамштайну" — зустрічей країн-союзників щодо надання військової підтримки Україні. Мета — створити координаційний механізм з енергетичного відновлення України після атак Росії на критичну інфраструктуру та цивільні об'єкти.

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль повідомив, що за підсумками енергетичного "Рамштайну", який відбувся у Парижі, Україна залучила близько 1,5 мільярда доларів для відбудови енергетичної інфраструктури.

Читайте також

В 1,6 раза перевищують ВВП: Шмигаль назвав суму збитків, завданих війною

США відправили Україні перший транш з енергетичним обладнанням — Reuters

На початок