Олександр Зінченко зіграв останній матч 2022 року та пішов лідером з "Арсеналом" в АПЛ

Getty Images

Як зіграв українець.

Український футболіст Олександр Зінченко зіграв останній матч у 2022 році. Трапилося це у поєдинку "Арсенала" проти "Брайтона" в англійській Прем'єр-лізі.

Зінченко повернувся до виступів в офіційних матчах за "Арсенал" у 17-му турі проти "Вест Гема". Той поєдинок український футболіст розпочав з лави запасних, що з ним трапилося вперше в АПЛ з моменту переходу до лондонського клубу.

У заключному поєдинку 2022 року Зінченко вийшов у стартовому складі команди. І зайняв звичне для себе місце лівого захисника.

Матч проти "Брайтона" закінчився для "Арсенала" перемогою 4:2. Ще у першому таймі лондонці відзначилися двічі: Букайо Сака на другій хвилині відкрив рахунок, а Мартін Едегор на 39-й його подвоїв. Вирішальний третій гол у ворота "Брайтона" влетів на 47-й хвилині, його автором став форвард Едді Нкетія.

Щодо Зінченка, то він провів на полі 60 хвилин і результативними діями не відзначився. Після його заміни були забиті ще три м'ячі, два з яких у виконанні гравців "Брайтона".

Загалом за матч Зінченко виконав 43 дотики до м'яча, з них 28 передач (25 - точні), виграв одне верхове єдиноборство та здійснив два відбори, а також виконав один кутовий. Ще один дотик українця - удар по воротам, який виявився неточним.

Як грає Олександр Зінченко за "Арсенал"

• Матч проти "Брайтона" став для Зінченка дев'ятим в АПЛ за "Арсенал" (у восьми українець виходив зі старту).
  • На рахунку Зінченка одна результативна передача у матчах за "Арсенал". Її українець зробив у грі проти "Крістал Пелас".
  • Загалом за "Арсенал" з моменту переходу Зінченко зіграв 11 матчів в усіх турнірах.

• Завдяки перемозі над "Брайтоном" лондонці відірвалися від другого місця, на якому йде "Ман Сіті" на відстань у сім очок. Саме "Арсенал" очолює турнірну таблицю чемпіонату, маючи 43 очки після 16 поєдинків.
  • Ще один українець, Віталій Миколенко, зіграв з "Евертоном" внічию проти "Манчестер Сіті". Для футболіста це був 30-й поєдинок в АПЛ.
  • Наступний матч "Арсенал" проведе проти "Ньюкасла" у вівторок, 3 січня.