Восьмий місяць чекають сина-азовця з полону подружжя Олександр та Світлана

Восьмий місяць чекають сина-азовця з полону подружжя Олександр та Світлана

Восьмий місяць чекають сина-азовця з полону подружжя Олександр та Світлана
Суспільне Хмельницький

"У дитинстві Юра був веселим, товариським хлопчиком, завжди сміливим і впевненим у собі. Мав сильний характер. Він був лідером у школі, лідером у своїй компанії. До його думки завжди прислухалися однолітки, і, навіть, старші хлопці", - пригадує дитячі роки сина мама Світлана.

Тато Юрія, Олександр, каже: син завжди мріяв захищати Україну. Для себе обрав полк "Азов". У його складі зустрів війну.

"Воєнні дії були в Маріуполі. Потім – "Азовсталь". Зв'язок був дуже рідко, телефонував він раз чи два, коли ми почули його голос. Було кілька смс і все: "Я живий-здоровий. Тримайтеся". Він переживав більше за нас, як за себе", - пригадує батько воїна.

Через кілька днів після виходу бійців з «Азовсталі», батьки Юрія побачили відео з сином, розповідає Олександр: "Ми бачили, що він вийшов живий-здоровий. Де він зараз – невідомо".

Разом з батьками на повернення Юрія чекає його дівчина Таїсія.

"Вона його любить, молиться за нього. Будував він плани стосовно неї. Хлопчик, який служив у Нацгвардії з Юрою, розповідав, що він часто згадував Таїсу, часто говорив про неї. І їй писав: "Ми тут трошки затрималися, треба повертатися додому, писав він їй "Азовсталі" - і коли я повернуся, ми поїдемо з тобою подорожувати десь далеко-далеко, там, де тепло, добре, там, де природа". Він планував будувати з нею подальше життя", - каже мама азовця Світлана.

Коли прикрашали ялинку, мріяли про перемогу.
Коли прикрашали ялинку, мріяли про перемогу. Суспільне Хмельницький

"Перед святами ми завжди прикрашали ялинку, прикрашали велику ялинку і маленьку. І завжди, в першу чергу, діти йшли прикрашати, а вже потім ми їм допомагали, підказували, як краще іграшку повішати, щоб була охайніша, - розповідає про сімейні традиції Світлана. - Я казала, що, якщо рік заробить, гарна новина буде, ми будемо ставити дві ялинки - буде велика, буде маленька. А якщо не заробить, то буде, на жаль, лише маленька ялинка".

Батьки Юрія кажуть: найбільше чекають на повернення сина з полону і мріють про мир в Україні.

Авторка: Ярослава Антошевська.

Читайте також

Слідкуйте за новинами Суспільного Хмельницький у Telegram, Viber, YouTube та Instagram.

На початок