Фінське місто Іматра стало побратимом Ніжина

Фінське місто Іматра стало побратимом Ніжина

Фінське місто Іматра стало побратимом Ніжина
ФОТО: Суспільне Чернігів

Сьогодні, 28 грудня, міський голова Ніжина Олександр Кодола та мер Іматри Матіас Хільден в онлайн-режимі, за участі Надзвичайного та Уповноваженого посла України у Фінляндії Ольги Діброви підписали угоду про співробітництво. Про це повідомляє Ніжинська міська рада на своїй сторінці у Facebook.

У повідомленні зазначається, що Олександр Кодола звернувся з офіційним листом до Посольства України в Фінляндії з проханням посприяти у пошуку для Ніжина міста-партнера в Фінляндії. Як результат, пані Посол допомогла налагодити контакти з керівництвом Іматри.

Міський голова Ніжина Олександр Кодола підписує угоду
Міський голова Ніжина Олександр Кодола підписує угоду. ФОТО: Ніжинська міська рада
"Міста-побратими домовилися про співпрацю в галузях: економічного розвитку; сільського господарства; регіонального розвитку; науки та техніки; профілактичної охорони здоров'я; освіти; культури та мистецтва; туризму; молоді та спорту; соціальної сфери; екології та раціонального використання природних ресурсів", — йдеться у повідомленні.

Рішення про підписання відповідної угоди напередодні підтримали й депутати Ніжинської міськради під час позачергової сесії.

"Іматра вже зробила перші практичні кроки, щоб допомогти Ніжину пережити найскладнішу зиму в історії незалежної України. 8-9 січня 2023 року до Ніжина буде відправлено вантаж з генераторами, електростанціями, твердопаливними обігрівачами тощо".

Читайте також

Скільки грошей на святкування Нового року витратили у найбільших містах Чернігівщини

Підписуйтесь на Суспільне Чернігів і на інших платформах: Telegram, Facebook, Viber, YouTube.

На початок