Міністр оборони Франції прибув до Києва

Міністр оборони Франції прибув до Києва

Міністр оборони Франції прибув до Києва
. Міністр оборони Франції та посол Франції в Україні біля Стіни героїв в Києві, фото: Getty Images

28 грудня до Києва прибув міністр оборони Франції Себастьєн Лекорню. Про це повідомляє французький TF1 Info.

Лекорню одразу ж попрямував до "Стіни героїв", щоб покласти вінок від імені Франції, віддати шану українським воїнам, які загинули в боях, та засвідчити підтримку Україні.

"Приїхавши до Києва, я поклав вінок до Стіни героїв, щоб вшанувати українських воїнів, які захищали свою країну", — зазначив він.

Очікується, що після офіційних перемовин зі українським колегою відбудеться брифінг для преси, йдеться у повідомленні TF1 Info.

Раніше стало відомо, що Франція передала Силам оборони України зенітно-ракетні комплекси CrotaleCrotale (фр. — "гримуча змія") — французький всепогодний зенітний ракетний комплекс малої дальності, призначений для боротьби з повітряними цілями в діапазоні середніх, малих та гранично малих висот. Може використовуватися як для ППО стратегічно важливих опорних пунктів, центрів управління, стартових позицій ракет, так безпосереднього прикриття бойових порядків військ., які мають посилити її здатність протистояти російським повітряним атакам. Про це під час інтерв’ю 20 грудня розповів президент Франції Емманюель Макрон.

29 листопада міністр оборони України Олексій Резніков повідомив, що в Україну з Франції прибула нова реактивна система залпового вогню LRULRU (Lance Roquette Unitaire) – це французька модернізація американської РСЗВ M270 на гусеничній платформі з високою прохідністю.Залежно від модифікації LRU має дальність польоту снарядів не менше 80-85 км, а супутникова система навігації та управління гарантує високу точність влучання.Також є німецький варіант MARS II (Mittleres Artillerieraketensystem) і італійський – MLRS-I (MLRS Improved)..

Читайте також

Швеція виділила майже 20 мільйонів доларів допомоги, обстріл пологового в Херсоні. 308 день війни. Онлайн

Шмигаль закликав Францію надати Україні танки Leclerc

На початок