Чому Кремінна — стратегічний населений пункт в ланці оборони російської армії. Пояснюють в ОВА

Чому Кремінна — стратегічний населений пункт в ланці оборони російської армії. Пояснюють в ОВА

Чому Кремінна — стратегічний населений пункт в ланці оборони російської армії. Пояснюють в ОВА
Фото: Facebook/Кремінська міська рада

На ділянці фронту Сватово-Кремінна українські військові мають успіх, але у РФ там велика кількість резервів. Про це в ефірі повідомив голова Луганської ОВА Сергій Гайдай.

У жовтні російські окупаційні війська на напрямку Сватово-Кремінна дуже стрімко почали будувати захисні споруди. Всю першу ділянку лінії фронту армія РФ активно мінувала, а саме адмінбудівлі та мости.

Що робить Кремінну зручним пунктом для оборони російських військ

"Російські військові мали час на побудову оборони. Ми воюємо проти 140 мільйонів. В нас була чудова військова операція на Харківщині, потім була операція по оточенню та звільненню Лимана. Не можна, без перерви це робити. Військові втомлюється, техніка пошкоджується. За цей час російські окупанти встигли все замінувати та підготувались й підтягнути техніку та резерви", — зазначив Сергій Гайдай.

Гайдай каже, що коли прийде час і Кремінна буде деокупована, тоді Росія втрачає стратегічний населений пункт, бо далі йде Рубіжне, Сєвєродонецьк та Лисичанськ.

"Російським армійцям буде важко тримати атаки, бо в разі поразки їх угрупування буде розбите на дві частини. Також відкривається напрямок на Старобільськ, а хто контролює його, той триматиме вогневий контроль всіх логістичних доріг Луганщини", — розповів голова ОВА.

Що відомо про Кремінну

  • Трасу Сватове-Кремінна ЗСУ взяли під вогневий контроль наприкінці жовтня. Відтоді очільник Луганської ОВА Сергей Гайдай прогнозує поступове звільнення області.
  • 18 квітня через чисельну перевагу російських військових Кремінна опинилось в окупації Росії. Кремінна – місто на Луганщині, за 20 кілометрів від Рубіжного.
Читайте також: Зеленський провів засідання Ставки щодо ситуації поблизу Бахмута і Кремінної та плану дій на 2023 рік

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

На початок