Бібліотека Хмельниччини серед переможців Всеукраїнського конкурсу

Бібліотека Хмельниччини серед переможців Всеукраїнського конкурсу

Бібліотека Хмельниччини серед переможців Всеукраїнського конкурсу бібліотека/Поділля

Волочиська центральна бібліотека потрапила у трійку переможців Всеукраїнського конкурсу. Загалом 67 громадських організацій та бібліотек зі всієї України брали участь у конкурсі «Бібліотека + громада: разом до успіху». Про це Суспільному розповіла директорка Волочиської центральної бібліотеки Людмила Молчанова.

За умовами конкурсу потрібно було розповісти власну історію успіху, яка пов’язана із співпрацею бібліотеки з мешканцями громади, громадськими активістами та органами місцевого самоврядування, розповідає директор Волочиської центральної бібліотеки Людмила Молчанова.

«Кожен район, який вже об’єднався в громади, показує свій результат, свою історію успіху. Наша бібліотека вже задіяна в цьому проекті, багато роботи було проведено. На даний час історію успіху, яка в нас визріла минулого року, ми вирішили показати в цьому конкурсі», - каже Людмила Молчанова.

Готувались до конкурсу близько тижня, - додає Людмила Молчанова. Зізнається, що довго вагалась, аби брати участь у конкурсі, адже були сильніші громадські організації, які вже давно працюють.

На базі бібліотеки створена громадська організація «Волочиська Молодіжна рада».

Голова громадської організація Денис Оліх розповідає з чого вони розпочали свою діяльність і як вона вплинула на перемогу.

Готувались до конкурсу близько тижня, - каже Людмила Молчановабібліотека2/Поділля

Готувались до конкурсу близько тижня, - каже Людмила Молчанова

«Стартанули ми з такого проекту який має назву «Добро починається з тебе» перед навчальним роком для діток протягом місяця ми збирали шкільне приладдя і канцелярію до першого вересня для діток з важкими життєвими обставинами».

Перед навчальним роком для діток, протягом місяця, збирали шкільне приладдябібліотека3/Поділля

Перед навчальним роком для діток, протягом місяця, збирали шкільне приладдя

Ще один із проектів під назвою «Трафарет», який допоміг отримати бібліотеці перемогу у конкурсі, - розповідає Людмила Молчанова. Каже суть проекту - нанесення написів та малюнків перед пішохідними переходами.

Проект «Трафарет» допоміг отримати бібліотеці перемогу у конкурсібібліотека1/Поділля

Проект «Трафарет» допоміг отримати бібліотеці перемогу у конкурсі

«Напевно, за рахунок того, що в заявці, яку я подала, я написала здебільшого про те, чого досягла наша громадська організація, адже всі заходи, які проводилися йшли на розвиток громади, волонтерська діяльність - для допомоги як дітям, так і людям похилого віку».

Людмила Молчанова каже, що перемога у цьому конкурсі допоможе залучити більше активної молоді до розвитку Волочиської громади.

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди