Голова Луганської ОВА розповів, що буде після повної деокупації області

Голова Луганської ОВА розповів, що буде після повної деокупації області

Голова Луганської ОВА розповів, що буде після повної деокупації області
У 2020 році у День державного прапора ну Луганщині на горі Пристін за 30 км від кордону з РФ розгорнули 20-метровий прапор України. Фото: Новопсковська селищна рада

Перший крок після звільнення окупованої з 2014 року території — це повністю перекрити сигнали пропаганди з Росії. Про це повідомив голова Луганської ОВА Сергій Гайдай.

"Що стосується інфраструктури, ми побачимо, після деокупації захоплених населених пунктів у 2014 році. Що стосується майбутніх територій, які були окуповані з 2014 року, перші кроки, треба перекривати інформаційні сигнали, які 8 років "промивали мізки" місцевим. Це була 100% пропаганда, а далі робити довгий проєкт, але дуже необхідний проєкт по асиміляції. Тобто залучати й мотивувати лікарів, військових та вчителів, щоб лікарі приїжджали з інших регіонів України з сім'ями. Щоб їх діти спілкувались з місцевими. Це робитимемо для того, аби вони в спілкуванні порозумілись та російська пропаганда пійшла нанівець", — зазначив Гайдай.

Що відомо про ситуацію на Луганщині

  • У Луганській області українські військові звільнили 12 населених пунктів. Україна контролює близько п'яти відсотків території Луганщини.
  • На Луганщині правоохоронці з 24 лютого розшукують понад 1700 безвісти зниклих. Найбільше людей зникло безвісти в Сєвєродонецьку, Лисичанську та Попасній, повідомив Суспільному речник поліції Луганської області Антон Ковальов.
  • У Луганській області 415 офіційно встановлених загиблих під час повномасштабного російського вторгнення в Україну.

Читайте також про збитки, які Росія завдала Луганській області

Збитки Луганщини через війну складають щонайменше 6,4 млрд гривень. Скільки об'єктів зруйновані

На тимчасово окупованій території Луганської області зруйноване обладнання Сєвєродонецької ТЕС та пошкоджена Луганська ТЕС у Щасті

Під час бойових дій на Луганщині російська армія зруйнувала всю критичну інфраструктуру

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

На початок