Росія має ракет ще для 3-4 масованих атак — Данілов

Росія має ракет ще для 3-4 масованих атак — Данілов

Росія має ракет ще для 3-4 масованих атак — Данілов
. Секретар РНБО Олексій Данілов, Фото: Getty Images

Секретар Ради національної безпеки й оборони Олексій Данілов заявив, що Росія має ресурс для 3-4 масованих ударів, рівноцінних атаці, яка сталася 15 листопада. Про це він сказав в етері Радіо Свобода.

За його словами, українська влада має достеменну інформацію про наявність на території РФ тих чи інших видів озброєння.

"Певних ракет залишилося менше ніж 10%, є ракети, яких залишилося 18%, є ракети, яких, на жаль, до біса на території РФ – це ракети С300. Їх занадто багато. Ними зараз і жбурляють в Запоріжжя, Херсон, на Харківщину. У них їх ще багато", — сказав секретар РНБО.

Данілов також заявив, що українській владі відомо, скільки у Росії є високоточних ракет: "Якби все було гаразд, то вони б точно не зверталися до іншої країни для того, щоб їм допомагали ракетами".

За його словами, Росія має ресурс для 3-4 масованих ударів, рівноцінних атаці, яка сталася 15 листопада.

"Той напад, який був 15 листопада, був одним із найпотужніших. Якщо йдеться про такий обстріл, який був 15-го числа, то це максимум три-чотири рази вони можуть ще зробити такі обстріли", – зазначив секретар РНБО.

Що відомо

  • Раніше міністр оборони Олексій Резніков повідомив, що російські війська витратили більшість арсеналу деяких видів крилатих ракет під час ударів по Україні з 23 лютого до 18 листопада.
  • За словами президента Володимира Зеленського, за 270 днів повномасштабної війни Росія випустила по Україні понад 4 700 ракет.
  • Раніше газета The Washington Post повідомила, що Іран планує передати Росії не тільки ударні безпілотники, а й ракети класу “земля-земля”.
  • Напередодні газета повідомила про нову угоду між Росією та Іраном – Тегеран зобов'язався організувати виробництво своїх бойових безпілотників на території Росії.

Читайте також

У Росії є дефіцит радянських ракет, але там можуть виробляти іншу ракетну зброю — експерт

Воєнна розвідка України підтвердила, що Росія та Іран готують поставку балістичних ракет

Тегеран, імовірно, почав використовувати залежність РФ від іранської зброї — ISW

На початок