Іще одну лігу завершено достроково. Чемпіоном став клуб з українцем у складі

Іще одну лігу завершено достроково. Чемпіоном став клуб з українцем у складі

Іще одну лігу завершено достроково. Чемпіоном став клуб з українцем у складі Associated Press

Рада Шотландської професійної футбольної ліги (SPFL) 18 травня ухвалила рішення про дострокове припинення розіграшу елітного дивізіону. Чемпіоном визначено "Селтік", у складі якого перебуває українець Мар'ян Швед.

Після обговорення з 12 клубами елітного дивізіону було вирішено скасувати розіграш чемпіонату через пандемію коронавірусу, інформує офіційний сайт SPFL.

"Ми всі хотіли б, щоб сезон ліги відбувся на стадіонах, перед вболівальниками. Але обмеження уряду Шотландії та глибокі занепокоєння як щодо безпеки гравців, так і глядачів зробили продовження чемпіонату нереалістичним варіантом", - заявив голова SPFL Мердок Макленнан.

Підсумки сезону підбили з урахуванням очок, набраних у матчах до 13 березня 2020 року. Тож чемпіоном Шотландії вдев'яте поспіль став "Селтік" Глазго, який випереджає найближчого переслідувача, "Рейнджерс", на 13 очок. У складі команди перебуває 22-річний український півзахисник Мар'ян Швед, однак медаль чемпіона він не отримає, оскільки у сезоні зіграв за кельтів лише один матч.

Своєю чергою, пониження в класі отримає единбурзький "Хартс", який здобув 23 очки й розташувався на дні таблиці.

Що відомо

Категорії
Олімпіада-2020Паралімпійський спортБаскетболВодний спортКомандні види спортуФормула 1MMAФехтуванняКіберспортІншеОлімпійський спортЗимовий спортPress Start