Десятка лідерів: які відео у Facebook Суспільне Рівне у 2022-му зібрали найбільше переглядів

Десятка лідерів: які відео у Facebook Суспільне Рівне у 2022-му зібрали найбільше переглядів

Десятка лідерів: які відео у Facebook Суспільне Рівне у 2022-му зібрали найбільше переглядів
Фото: Суспільне Рівне

Коментар ліквідатора аварії на ЧАЕС про війська РФ у Рудому лісі, снайпер на передовій, допомога ЗСУ та переселенцям, наслідки обстрілів на Рівненщині та операція зі зміни статі. Суспільне Рівне підсумовує 2022 рік десяткою найбільш популярних, за даними Facebook, відео.

Шестирічна донька загиблого військового збирає гроші для ЗСУ — 2,8 млн переглядів

Іринка — донька військового Олександра Васильєва, який загинув на Миколаївщині. Після втрати батька у березні 2022 року дівчинка вирішила допомагати ЗСУ, продаючи власні вироби. Дівчинка виготовляє прикраси. За вторговані гроші волонтерка придбала два тепловізори та передала їх бійцям. Потому продовжила збирати гроші на автомобіль для військових та навіть мріяла купити Javelin.

Рівненський ліквідатор прокоментував дії російських військових під Чорнобилем — 2,3 млн переглядів

У квітні 1987 року рівнянин Микола Гайбонюк відправився у зону Чорнобильської АЕС. Там він з іншими бійцями захоронював Рудий ліс. У день 36-х роковин трагедії голова правління ГО "Рівненські ветерани-чорнобильці" розповів Суспільному, які дози радіаційного опромінення допускали тоді й прокоментував поведінку російських військових у радіоактивному лісі.

Двохвилинний відеокоментар набрав понад два мільйони переглядів у Facebook

"Снайпер вибирає найважливішу, найкращу ціль" — 1,9 млн переглядів

Іван повернувся з-за кордону на Рівненщину, аби у лавах ЗСУ захищати країну від нападу армії РФ. Навички стрільби український снайпер тепер застосовує у бою, повідомляє офіційний вісник міноборони АрміяInform. Він розповів про вибір цілі та важливість маскування.

Молочні волонтери: на Рівненщині — 1, 8 млн переглядів

У березні 2022 року жителі Гощанської громади згуртувались, щоб до найбільш постраждалих від війни регіонів відправляти пастеризоване молоко, сири, масло та сметану. Керівник гощанської сироварні Юрів Потапчук розповів, що виробництво довелося переналаштувати й замість твердих сортів тепер роблять м'які. Молоко ж селяни для війська передають безплатно.

Прихисток на Рівненщині — 1,3 млн переглядів

Пані Віра, яка приїхала до Рівного з Києва із 91-річною свекрухою та двома доньками у березні 2022 року, розповіла Суспільному свою історію. Станом на 6 березня на Рівненщині було 1 627 переселенців. З них 800 планували залишитись на тривалий термін.

За даними Рівненської ОВА, станом на середину грудня на Рівненщині проживали 37 515 офіційно зареєстрованих внутрішньо переміщених людей.

Паски з любов'ю на фронт — 1,3 млн переглядів

На шкільній кухні в селі Оженин у квітні 2022 року волонтери випікали великодні паски. Частину з них відправляли бійцям Збройних сил України на передову. Інші — передали вимушеним переселенцям. Суспільному розповіли: таким чином прагнули підбадьорити бійців та нагадати про те, що їх чекають вдома.

Кікімори для військових — 775 тисяч переглядів

У Рівному волонтерки виготовляють маскувальні костюми для військових. Роблять їх на замовлення бійців ЗСУ, станом на 6 липня вони надіслали у різні області України 11 кікімор. У благодійній організації Руєвит Суспільному розповіли: попит на кікімори залишається високим.

Війська РФ обстріляли залізницю на Рівненщині — 946 тисяч переглядів

Одна людина отримала легке ушкодження внаслідок ракетного обстрілу залізничної інфраструктури на Рівненщині 25 квітня. За даними військової адміністрації, пошкоджені вікна і дахи близько 20 прилеглих будинків, а з людьми працюють психологи. Суспільне розпитало місцевих, що вони бачили і чули.

Буржуйки з автомобільних дисків — 913 тисяч переглядів

У Дубні на Рівненщині волонтери з автомобільних дисків майструють буржуйки для українських військових. Одну буржуйку команда майстрів виготовляє за день-два.

Виготовляє буржуйки дубенська благодійна організація "Волонтери на Конторській". Надихнули на виробництво самі ж військові: навесні вони звернулися до волонтерів із проханням виготовити польову піч.

Перша в області операція зі зміни статі — 636 тисяч переглядів

За цю операцію його хтось хвалив, а хтось засуджував. 1986 рік, до рівненського лікаря Мирослава Семаніва приходить дівчина і каже, що у ній схований чоловік. І спеціаліст погоджується взятись за цю операцію. Навіть начальник міліції телефонував із питанням: "Ви що надумали, доктор?"

У ексклюзивному інтерв'ю Суспільному заслужений лікар України розкрив деякі подробиці того, як Люда стала Людвігом. Мирослав Семанів каже, що він пішов на таке в області першим.

Читайте і дивіться Суспільне Рівне на платформах:

Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook

На початок