Тисяча маріупольців отримали продуктові сертифікати у Хмельницькому

Тисяча маріупольців отримали продуктові сертифікати у Хмельницькому

Тисяча маріупольців отримали продуктові сертифікати у Хмельницькому
Хмельницька облрада

Тисячу продуктових сертифікатів отримали переселенці з Маріуполя. Про це повідомляють на офіційному сайті Хмельницької обласної ради.

У гуманітарному штабі Хмельницької обласної ради, який функціонує на базі обласного академічного музично-драматичного театру імені Михайла Старицького, одна тисяча сімей маріупольців отримали грошові сертифікати номіналом по 500 гривень кожен. Їх можна використати для сплати за товар у мережі магазинів одного із супермаркетів. Загальна сума сертифікатів - 500 тисяч гривень.

Сертифікати вручили в рамках Меморандуму про взаєморозуміння між Хмельницькою обласною радою і Релігійною Організацією Релігійне Управління Церкви Ісуса Христа Святих Останніх Днів в Україні. Одним із напрямків даного Меморандуму є надання благодійної допомоги внутрішньо переміщеним особам, які постраждали внаслідок війни, через центри видачі гуманітарної допомоги при органах місцевого самоврядування Хмельницької області.

Що відомо

  • Гуманітарний штаб обласної ради активно співпрацює з Хмельницьким осередком  громадської організації «Я – Маріуполь». Центр бере активну участь у життєдіяльності обласного центру і регіону та є майданчиком для працевлаштування маріупольців та отримання ними продуктових наборів, а також психологічної, медичної, соціальної та юридичної допомоги.
  • Від початку повномасштабного вторгення близько 400 тисяч осіб пройшли через нашу область транзитом. Нині в області залишається понад 90 тисяч внутрішньо переміщених осіб, з яких 2,5 тисячі – жителі Маріуполя.

Слідкуйте за новинами Суспільного Хмельницький у Telegram, Viber, YouTube та Instagram.

На початок