Армреслери Сумщини взяли участь у кубку України та відкритому кубку Латвії

. Фото: Ростислава Літовцева

Армреслери Сумщини змагались у відкритому кубку Латвії. Також спортсмени взяли участь у кубку України з армреслінгу, який відбувся у місті Воловець на Закарпатті.

У Ризі сумчанин Ростислав Літовцев у віковій групі до 18 років у вагові категорії понад 75 кг здобув дві перемоги на обидві руки. В "абсолютці" він став п’ятим на ліву руку і восьмим - на праву. Підготував спортсмена до змагань тренер Євген Літовцев.

На Закарпатті армреслери Сумщини вибороли дві золотих, одну срібну та одну бронзову медалі.

Сумчанин Юрій Рилін у ваговій категорії до 80 кг виборов золото правою рукою і виконав норматив майстра спорту України. Кирило Прахов (вк до 70 кг) завершив змагання на четвертому місці. Олексій Жижа (вк до 85 кг) лівою рукою виборов п’яту позицію у підсумковому протоколі. Роменчанин Євген Вакула (вк до 65 кг) здобув срібло лівою рукою, Катерина Ріпчанська (вк до 60 кг) – золото правою і бронзу лівою рукою.

• Кубок міста Суми з жиму лежачи розіграли пауерліфтери Сумщини.
  • Тенісист із Сум Матвій Лемішко отримав "золото" чемпіонату України.