Дніпровські спортсмени стали переможцями й призерами Чемпіонату України з кікбоксингу

Дніпровські спортсмени – переможці та призери Чемпіонату України з кікбоксингу WTKA. Про це йдеться у пресрелізі міської ради Дніпра, який отримало Суспільне.

Вихованці Дніпровської дитячо-юнацької спортивної школи з боксу та єдиноборств здобули золоті, срібні та бронзові медалі.

Спортсмен Лев Грановський виборов два "золота" у фул-контакті у вазі до 42 кг та у віковій категорії 10-11 років та у лайт-контакті, у вазі до 42 кг, серед спортсменів 8-10 років. Ще здобув бронзову медаль у фул-контакті, у вазі до 40 кг, серед спортсменів 10-11 років.

Євген Літовченко отримав "срібло" у фул-контакті серед спортсменів вагою до 38 кг й віком 10-11 років, та "срібло" у лайт-контакті, у вазі до 37 кг, у категорії 11-12 років.

Чемпіонат України з кікбоксингу WTKA серед дорослих, юніорів та юніорок, юнаків і дівчат відбувся у Хмельницькому.