Ericsson продає свій бізнес у Росії

Ericsson продає свій бізнес у Росії

Ericsson продає свій бізнес у Росії
Фото: Facebook

Російське дочірнє підприємство шведської компанії Ericsson підписала угоду щодо продажу свого бізнесу з підтримки клієнтів компанії, що належить колишньому місцевому менеджменту.

Про це повідомляється в пресрелізі компанії.

"Російська дочірня компанія Ericsson уклала угоду про передачу активів, щоб передати свій бізнес щодо підтримки клієнтів у Росії російської компанії, які належить колишнім операційним менеджерам російської дочірньої компанії Ericsson", — зазначається в дописі.

Угода також передбачає перехід приблизно 40 співробітників Ericsson, а також деяких активів та контрактів, пов'язаних із бізнесом.

У компанії підкреслили, що бізнес підтримки клієнтів — це "місцевий бізнес, який не включає експорт обладнання, програмного забезпечення або супутніх послуг операторам мобільного зв'язку в Росії".

Після вторгнення Росії в Україну Ericsson оголосила про припинення операцій та постачань клієнтам у РФ, а також про впорядковане припинення діяльності відповідно до застосовних санкцій. Приблизно 400 співробітників Ерікссон у Росії були звільнені та залишили компанію у зв'язку з припиненням діяльності.

У серпні повідомлялось, що шведська компанія Ericsson та фінська Nokia заявили, що до кінця року повністю зупинять свою діяльність у Росії. Про вихід із російського ринку повідомила і швейцарська Logitech.

Читайте також

Обстріл центру Херсона, Польща визнала Росію спонсором тероризму. 295 день війни. Онлайн

На початок