Через постійно обстріли Херсона, жителі одного з мікрорайонів залишились без тепла

Через постійно обстріли Херсона, жителі одного з мікрорайонів залишились без тепла

Через постійно обстріли Херсона, жителі одного з мікрорайонів залишились без тепла
Фото: УНІАН

Російські війська не припиняють обстрілювати мікрорайон Корабел у Херсоні. Через пошкодження тепломереж, в багатоповерхівках відсутнє тепло. Попри небезпеку та відсутність умов для життя, багато жителів залишати свої домівки не збираються.

Херсонець Василь Бойко народився та все своє життя прожив у багатоповерхівці в мікрорайоні Корабел. Їхати з дому не збирається, навіть попри відсутність тепла. Опалювати квартиру планує електрообігрівачами. За словами чоловіка, голова їх ОСББ сказав, що будуть нам видавати обігрівачі.

Підтримують пана Василя у рішенні лишатись вдома і інші жителі Корабельного району.

"Якісь обігрівачі є і добре. А як інакше, на воді живемо, вода є, слава Богу. Так що виживемо", — говорить херсонець Сергій.

Ще одна жителька мікрорайону Тетяна, каже, що є що їсти, як готувати, коли готують, то в домі тепло.

Котельню зупинили вимушено. Через обстріли пошкоджено помпову та трансформаторну станції, а отже порушено водопостачання. Ремонтні бригади оперативно ліквідовувати аварії не можуть, бо територія знаходиться під постійними обстрілами російськими військами.

Начальниця Херсонської МВА Галина Лугова говорить, що склалась проблема з відсутністю технічної води.

"Ця процедура вимушена на певний період часу, злити воду, щоб не розмерзлась система та при першій можливості повернутись до ремонту та відновити систему", — розповіла Лугова.

У мікрорайоні відкрили Пункт Незламності, де можна обігрітися. Також місцевим жителям, допоможуть з обігрівачами. З цим проханням звернулись до координаторки ООН, яка днями була в Херсоні.

За словами Галини Лугової підтримку від ООН знайшли. Щоправда, гарантій, що від постійних обстрілів не зникне електрика, не дає ніхто.

"Ми б радили людям зберегти своє життя, дітей, рідних і все ж таки залишити територію Острова, Нафтогавані, яку постійно обстрілює армія РФ", — каже керівниця МВА.

З міста працює безплатна евакуація. Виїхати можна щодня і потягом, і автобусом.

Що відомо

  • 15 грудня у Херсоні російські війська знову обстріляли центр міста. Двоє людей загинули
  • Внаслідок обстрілів Херсон повністю залишився без електропостачання.

Читайте також

295 день війни: хроніка подій в Херсонській області

Читайте нас у Тelegram: Суспільне Херсон

Підписуйтесь на Суспільне Херсон у Viber

На початок