У Черкасах пенсіонери осучаснили виставу "Ніч перед Різдвом"

У Черкасах пенсіонери осучаснили виставу "Ніч перед Різдвом"

У Черкасах пенсіонери осучаснили виставу "Ніч перед Різдвом"
Суспільне Черкаси

Солоха на Джавеліні, а замість звичного Пацюка та попа у гості прийшли військові. Таку інтерпретацію вистави "Ніч перед Різдвом" створили учасники університету третього віку у Черкасах.

Вони стали акторами: танцювали, співали та зачитували гуморески, розповіла Суспільному режисерка-постановниця Ірина Кирилова.

За п'ять хвилин до початку Віталій Смаглій в образі військового Вакули зі своєю партнеркою по сцені відпрацьовували танець перемоги:

"Танець ми присвячуємо коханню військового, який прийшов з фронту до своєї дівчини. Присвячено це нашій перемозі, а любов і перемога пов’язані".

вистава
Суспільне Черкаси

Початок вистави адаптували під сучасні події. Замість традиційної мітли Солоха вилітала на Джавеліні. В образі головної героїні — акторка Тамара Трофименко.

бабуськи і дідуськи
Тамара Трофименко. Суспільне Черкаси

Такі вечорниці проводять уже втретє. За словами режисерки Ірини Кирилової, цього разу сценарій переписували під воєнний час:

"Ми готувалися два місяці. Репетирували, вчили. Хочемо підняти людям натрій, зняти психологічну напругу. Дякуємо нашим ЗСУ, що попри цю тяжку війну, ми можемо провести це дійство".

Усі актори – вихованці університету третього віку. Підтримати їх прийшли знайомі та друзі. Серед них — пані Надія:

"Я знаю з яким натхненням вони готувалися, як старалися, тож хочу їх підтримати і самій порадіти. Мені подобається, що люди до всього так творчо підходять, всупереч своєму віку".

вистава
Суспільне Черкаси

Режисерка зазначила: сподіваються, що наступного року вечорниці будуть присвячені перемозі України.

Повне відео

Читайте нас у Telegram: головні новини Черкащини та України

Дивіться нас на YouTube: найцікавіші новини Черкащини та України

Читайте також

На початок