Сумчани стартували на чемпіонаті України з тенісу U-14

Чемпіонат України з тенісу стартував у Львові. Участь у ньому беруть і вихованці сумського муніципального спортивного клубу "Тенісна академія".

"Двоє з них — Михайло Вардаєв та Василь Василенко — поступилися у кваліфікації. У основній сітці змагань стартували Денис Тарасенко, Матвій Лемішко та Катерина Соловей", — говорить директор "Тенісної академії" Ігор Смертяк.

12 грудня відбувся перший раунд в особистому розряді. Перший етап турніру подолала Катерина Соловей, яка перемогла Софію Запаринюк зі Львова у двох сетах – 6:1, 6:1. Матвій Лемішко поступився киянину Григорію Грищенку у трьох партіях (5:7, 6:4, 4:6), Денис Тарасенко — Артему Розводовському з Тернополя у трьох сетах (6:7, 6:3, 3:6).

Також учасники чемпіонату стартують 13 грудня у змішаному та парному розряді. Матвій Лемішко у "міксті" вийде на корт з Анною-Аделіною Никифорук з Коломиї. У змішаних парах зіграють сумчани Денис Тарасенко та Катерина Соловей.

У разі перемоги у матчі 1/8 фіналу у чвертьфіналі сумський дует зустрінеться з сумсько-коломийським.